Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fekete Edit (Yin-yang klinika;...

Fekete Edit (Yin-yang klinika; Hmvhely) vagy Pap Orsolya (Fehér lótusz rendelő; Orosháza) tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy járt-e már valaki bármelyiküknél?

Hogy dolgoznak, milyenek a tapasztalatok, mennyiért dolgoznak...stb?


Nekem elsősorban meddőség miatt lenne szükségem rájuk.

Esetleg valakinek sikerült az ő segítségükkel teherbe esni?


A segítséget előre is köszönöm mindenkinek.


2010. jún. 19. 11:40
 1/5 anonim válasza:

Én csak Editkét ismerem, a másikról még nem is hallottam.

Nehezen estem teherbe és a férjemmel együtt kipróbáltuk az akupunktúrát nála, még mikor el kezdett ezzel is foglalkozni, évekkel ezelőtt. Igaz én kétszer, a férjem pedig egyszer volt ilyen jellegű kezelésen, anyagi okok miatt. Bizonyára több kezelésre van szükség. De diszkrét, kedves, nagy szakértelemmel rendelkezik, több területen is! Többféle masszázst próbáltam nála és eddig vele voltam a legelégedettebb! Vmint a Bach-virágterápiát is alkalmazta rajtam. Most 32 hetes kismama vagyok, természetes úton, semmi természetgyógyászati segítséget nem vettem igénybe az utóbbi időben! Mindennel próbálkoztam, teák, vitaminok, méhpempő stb. Volt egy elhalt ikerterhességem, majd egy műtétem tavaly, aztán amikor már nem erőlködtünk, sikerült. Talán a hosszabb kihagyás jót tett. Ha nem sikerült volna, most is így tennék és Editkét is felkeresném! Egy kisbaba sok áldozatot megér! ;)

Sok szerencsét!

2010. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ és gratulálok a babához.


Időközben bejelentkeztem a másikhoz. És csak azért döntöttem a másik mellett, mert közelebb van.

De ha esetleg kellene, akkor legalább tudom, hogy a Fekete Edithez bátran fordulhatok.


Igazából abban reménykedek, hogy közvetetten segít teherbe esni. Ha egy kicsit is javít az állapotomon, akkor remélem a 2. lombik is sikeresebb lesz. (Arra már gondolni sem merek, hogy hozzásegít egy spontán babához. :))


Mégegyszer köszi.

2010. jún. 27. 11:53
 3/5 anonim válasza:
Sok szerencsét kívánok! Szorítok!
2010. jún. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam Fekete Editnek mailt.Annyit írt,hogy akupunktúrát,reflexológiát ajánl.De nyilván személyesen többet tudna mondani.Elég sok kismamán segített már.Ha majd túl leszel az első kezelésen,leírod a véleményed és a tapasztalatod.Nagyon gondolkodom én is ezen,de hozzánk egyik sincs közel.Ezért érdekelne a véleményed.

2010. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Hódmezővásárhelyi (Ying-Yang-os) egy sarlatán! Nagyon messziről kerüljétek!!!!
2015. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!