Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után első menses...

Missed ab után első menses után mikor van ovum?

Figyelt kérdés

Lehet csúnyán vagy rosszul fogalmaztam.

A lényeg az lenne,hogy sajnos missed ab-om volt.voltam kontrollon mindent rendbe találtak azt mondták egy mensest várjak meg.rá másnap megjött.4-5 napig tartott,igaz 36 napra jött meg.

Azt mondta a doki mehet a próbálkozás.

Mi belevágtunk.De nem tudom hogy most hogy van az ovum.

36 napnak számoljam a ciklust és 18.nap körül lehet?!

Most van ez a fehér nyúlós folyás és tegnap reggel voltunk egyutt.de ez már volt a missed ab után is hogy mikor jelentkezett ez a folyás akkor voltunk egyutt mégis volt sikertelen hónapunk.


Tud valaki segíteni?

A helyembe hogy számítaná?

Azért lenne fontos mert most a munkánk miattritkán tudunk egyutt lenni.


2018. júl. 26. 06:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Tegnap volt a ciklus 13. Napja.akkor jelentkezett a fehér nyúlós folyás.

Ez nem korai még?

Voltunk egyutt tegnap reggel.

Tegnap délután fájdogált a hasam meg ma is.

Nem tudom most lehetett vagy majd csak most lesz?

2018. júl. 26. 07:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A mutet utani elso mensiig eltelt idobol ne indulj ki, ha a kovetkezo ciklusod hosszat akarod megtippelni.

Mutet utan lehet, hogy megjon negy hetre, lehet, hogy csak nyolc hetre, vagy kb barmi normalis, de ez nem azt jelenti, hogy a jovoben olyan hosszusagu lesz a ciklusod.

Nekem tobb vetelesem volt, konkretan negy es az elso mensi igen elteroen jott (4-9 het kozott valamikor), de pl azutan a rendes elsonciklusom altalaban beallt a normalis 28 naposra.


Szoval valoszinuleg neked is olyan lesz mar, mint regen, ha akkor mondjuk 28 napos volt, akkor most is valoszinuleg annyi lesz, de gyakorlatilag majd akkor derul ki, ha vege van.

2018. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod hasznos volt.

Sajnálom a hogy négyszer élted át ezt a szörnyűséget.


Nekem egy évvel a missed abom előtt is fel volt borulva volt hogy 34 napra jott volt h 36 napra.

Azelőtt 30-31 naposak voltak.jött egy vakbél műtét ami pont akkora esetr hogy menseseltwm volna.akkor kitolódott és utána azután mindig ilyen hosszúságú volt.


Na azért köszönöm szépen a segítséget,majd meglátjuk.:)

2018. júl. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!