Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány rózsaszín,...

Nagyon halvány rózsaszín, minimális mennyiségű folyásom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Együttlét után vettem észre, durván 4-5 nappal a havi bajom előtt. Remélem az fog megjönni, egy baba most nagyon nem férne bele (kétféleképpen védekezünk), ráadásul most fejeztem be egy antibiotikum-kúrát, nem tudom milyen hatása lenne egy magzatra.
2018. júl. 28. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Megsérülhetett picit a nyálkahàrtya.

Nem hinném, hogy baba van...

2018. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért gondolsz egyáltalán terhességre? Azt nem a folyás jelzi. Együttlét után meg egyértelmű, hogy egy picit megsérült bent a nyálkahártya.
2018. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Állítólag a beágyazódást jelezheti rózsaszínes folyás. 11 év alatt még sosem jártam így együttlét után.
2018. júl. 28. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egyetlen egyszer volt rózsaszínű folyásom, biztos is voltam benne, hogy ez lesz a beágyazódási vérzés, és nem voltam terhes, szerintem ha védekeztél akkor nem vagy terhes.
2018. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!