Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Július 4-én jött meg, mikor tesztelhetek először? Első baba lenne

2018. júl. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik a menstruációd, akkor reggeli első vizeletből.
2018. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik 1-2 napja már. Persze vannak fanatikusok akik meg sem várják a késést, hanem berendelnek 150 netes tesztet és 8-9. dpo-tól tesztelgetnek mintha nem lenne holnap, akár 10-20 hónapon át, de értelmetlen. Mert ők azok akik megkerdezik hogy:

- ha 10. dpo negatív, már nincs remény?

- 11. dpo- n lett valaki pozitív

- szerintetek ez szellemcsík?

Stb....

Várd meg hogy késsen 1-2 napot LEGALÁBB. Vegyél tesztet, reggel csináld meg.

2018. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd 4-5 nap keses utan.
2018. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítségeteket! :)
2018. júl. 29. 21:37
 5/6 Iarca Evi válasza:
Nekem nemvart elott 2 nappal mar jol lathato pozitiv lett, de en azert csinaltam ilyen koran a tesztet mert elkezdtem barnazni ugy hogy nem lett volna szabad mert progeszteron potlasom volt, ezert gondoltam ha veletlen terhes vagyok akkor tobbet kell szedjek a terhesseg megtartasahoz, ha pedig nem akkor abbahagyom es akkor jon a megvonasos verzes, es szerencsenkre,7 ev utan elso nyomonkovetett peteereses ciklusom utan teherbe is estem. Brutal pajzsmirigy alulmukodes, inzulinrezisztencia, pcos, hirsutizmus, magas vernyomasos, inekciozas trombozisveszely miatt, es 115 kg, most pedig 30 hetes km.
2018. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek. Nagyon jó egészséget kívánok a babának és neked! :)
2018. júl. 31. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!