Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem volna óvszerrel?

Teherbe estem volna óvszerrel?

Figyelt kérdés
Barátommal lefeküdtünk 8 napja. Akkor voltam a ciklusom 20. napjában, de természetesen védekeztünk óvszerrel. Éreztem, hogy valami folyik a fenekemnél, ezèrt gyorsan kiszaladtam a mosdóba megtörölni, meg kimosni meleg vízzel, de aztán rájöttem, hogy lehet csak annyira nedves voltam, hogy az én voltam. Viszont 26-án kellett volna megjönnie, már harmadik napja késik és nagyon idegesek vagyunk mindketten, hogy esetleg teherbe estem... Aktus után megnéztük, az óvszer nem szakadt ki. Ma meg fürdésnél észrevettem, hogy mintha a mellemnek picit más formája lenne, picit “hegyesebb” lett talán (de egyáltalán nem érzékeny)

2018. júl. 29. 22:54
 1/9 anonim válasza:
100%

ha védekeztetek, és nem szakadt ki, akkor nem valószínű.

ilyenkor hajlamosak vagyunk magunknak mindenfélét bebeszélni. :) nem hinném, hogy 8 nap elteltével már tüneteid lennének, de egy teszt tud csak biztosat mondani.

2018. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Teszt tudja megmondani.
2018. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Parázás helyett csinálj egy tesztet.

Amúgy ha legközelebb itt vagy ott folyik valami, ha már úgyis letörlöd, szagold meg. Az ondónak olyan jellegzetes szaga van, hogy nem fogod a hüvelyváladékkal összekeverni.

2018. júl. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, tudom, ma veszek egy tesztet, hogy megnyugtasson
2018. júl. 30. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
A saját hüvelyváladékod folyt végig a fenekednél. Izgalom hatására egy csomó termelődik. Síkosítja a hüvelyt, enélkül fájna a szex. A kimosás semmit nem ér, max fogékonyabb leszel a fertőzésekre, mert felborítod vele a hüvely pH értékét. Ilyet többször ne csinálj. A gumi nem szakadt ki, feleslegesen parázol.
2018. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek:) Ma csináltam tesztet és negatív lett, de még mindig kicsit zavar, hogy nem jön meg. Annak van jelentősége, hogy a szüzességem elvesztése és eközött az aktus között nem telt el egy hónap? Vagyishát nem is menstruáltam közötte, nem lehet, hogy valahogy így reagál a petefészkem erre az “új” dologra?
2018. júl. 31. 00:20
 7/9 anonim ***** válasza:
A szüzességnek nincs köze hozzá, viszont a stresszeléstől simán késhet.
2018. júl. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szüzesség elvesztésekor teljesen felborult az egész. A mindig normális "hónap" helyett teljesen kimaradt utána. Azóta is csúszkál 1-2 napot, most pedig 2 hete késik... :/
2018. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, a stressztol kesik. De nem is ertem mit parazol, ha ovszer volt rajtatok :)
2018. aug. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!