Mi tortenhetett?

Figyelt kérdés
Ovu teszt szerint ma lenne a 3.DPO. Naptar szerint ma vagyok a 14.ciklusnapon. Azaz a nagy konyv szeint ma lenne ovum. Reggel rozsaszines folyasra lettem figyelmes de csak a wc papiron latszott. Mehszajam is azt tamasztja ala hogy ma van ovum. Fent van es puha mint egy ajak. De akkor miert lett eros pozitiv LH tesztem 5 napja? Ma is probalkozzunk inkabb? Nem ertem. :

2018. júl. 30. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ovulacios tesztnek magyaran lehet hinnem?
2018. júl. 30. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy méhszájtapogató...


Én sem értem kérdező... gyereket szeretnétek és kizárólag a naptár meg LH teszt alapján döntitek el, hogy lesz-e szex vagy sem?


Ha azt mondom ne próbálkozz, akkor ma nincs szex?

2018. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az alapjan csak sajnos parom nem itt dolgozik es fogalmam sincs melyik pillanatba hivjak be szolgalatba. Igy probalom elkapni a megfelelo pillanatot.
2018. júl. 30. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oviuteszt az lh csúcsot mutatja, azt, hogy utána valójában megtörténik-e a petesejt kilökődése, nem.

Amugy én is próbálkoztam tesztelni eleinte, de a testem tüneteit figyelve biztosabban tudtam megállapítani, hogy mikor ovulálok. Mindig be is jött.

Én is vizsgáltam a méhszáj állapotát, szerintem a megfelelő higiéniai körülményeket betartva ez egy remek módszer arra, hogy az ember lánya megismerje a saját testének működését.


35 hetes

2018. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!