Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


13 dpo nem reggeli elsőből hanem délutániból.


2018. aug. 1. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen 😊
2018. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Halványka, de ott van :)
2018. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gratulálok!
2018. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj de jó lenne :)! Holnap reggel ismétlek bár másfajta tesztjeim vannak itthon (10-es one szép,facelle)
2018. aug. 1. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Neked rossz a szemed? Vagy nincs otthon senki, aki segithet eldonteni?? Fura, a legtobb no le tudja olvasni egyedul is a terhessegi tesztet, foleg ami egyertelmu is :D
2018. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem,nem rossz a szemem de van azaz az idő ami után nem mersz hinni a szemednek....

2018. aug. 1. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
De nem igaz hogy nem látod hogy 2 csík van. Én megértem hogy jólesik olvasgatni az idegen gratulákat, de ez ma 3. (!) "szerintetek a pozitív az pozitív?" kérdés! Holott a terhességi teszteket pont azért csinálják ennyire egyszerűre, hogy konkrétan hülyebiztos legyen, azaz a 15 éves felcsinált tanulatlan cigánylány is értelmezni tudja. Erre tessék. Felnőtt, iskolázott nők sem tudják. Nem bántásból írtam tényleg, de olyan nincs hogy "már annyira rég vágyom babára hogy kettőt sem tudok miatta megkülönböztetni az egytől."
2018. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Ne légy ünneprontó. Ha neki jól esik innen a megerősítés, akkor megerősítjük.

Pozitív. 😊

2018. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem szép pozitív ! Amúgy én meg szeretem az ilyen kérdéseket !

És szívesen nyilvánitok véleményt , és örömmel gratulálok a kérdezőnek ha tesztje pozitív , és bizony együttérzesemet tanúsítom ha negatív ... 5 éve várunk már a babára ! Lehet ha tesztelnek egy pozitívat ami esetleg halvány én is feltennem ide , mert kis Millió szellemcsikos teszt van mögöttem !


Kedves kérdező ! Gratulálok ez pozitív ! 😉👍🏼

2018. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért lett 0%-ra lepontozva az utolsó?ti ezen élvezkedtek hogy lepintozzátok az embereket,főleg aki normális stílusban ír?!szégyenek vagytok.


Kérdező,szívből gratluálok :) 😊

2018. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!