Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabat szeretnenk. Szukseges...

Kisbabat szeretnenk. Szukseges orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Kb 3 eve fogamzasgatlot szedek. Mi a teendo? Eleg, ha csak siman abbahagyom? Ha rogton teherbe esek, nem lesz baja a babanak? Keressek fel egy nogyogyaszt elotte?
2018. aug. 2. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha simán abbahagyod!Nem gondolom hogy emiatt orvoshoz kellene menned!Régen mondták hogy időt kell hagyni,amíg a gyógyszer kiürül a szervezetből,de ezek a mai bogyók már olyan modernek,hogy nem kell hónapokat várni utána!
2018. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor vége a levélnek ne szedd be a következőt. Szerintem első ciklusban el is kezdhettek próbálkozni, csak ne lepődj meg ha esetleg hosszabb a ciklus mint tablettával megszokott. Első hónapban még eltolódhat a mensi mire megszokja a szervezet hogy már nem kapja a tablettát. Ha nagyon aggódsz kihagyhattok egy ciklust és utána próbálkoztok.

Ha fél év alatt nem rendeződik a ciklusod elmennék nőgyógyászhoz, mert max ennyi kell gyógyszer után hogy beálljon normálisan.

2018. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rákszűrést nem árt elvégeztetni előtte, pláne, ha régen voltál.
2018. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én szexeltem is az orvossal 😉
2018. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rákszűrèst csináltass előtte, és sztem hagyj ki pár hónapot, mert ilyenkor meg szokott nèha történni, hogy ikerbabàk fogannak meg..
2018. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit az útolsó ír hülyeseg 😧
2018. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit az “útolsó” ír, nem hülyeség, olvass utána ;)

Megtörtént esetEK alapján írom.

2018. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En nagyon orulnek ikerbabaknak :D
2018. aug. 31. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
gonoszak vagytok. A férjem háziorvos, szóval én orvos nélkül nehezen estem volna teherbe :)
2018. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!