Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy eddig még...

Hogy lehet az, hogy eddig még sosem tudtam teherbe esni? Szerintetek mi lehet? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Eddig nem is akartam gyereket, meg igazából a gondolat is taszította, illetve nem érdekelt. De mostanában elkedzett érdekelni a téma. 6 éve élek némi életét (ez nem volt rendszeres) illetve 4 évig megszakítással védekeztünk, aztán voltak kalandok is, párszor belém is élveztek(mai fejjel már hülyeség ék tartom, és még is bántam, bárcsak a férjem lett volna az első de sok gyokerrel hozott össze a sors eddig, meg én is buta voltam). Ferjemmel másfél éve nem védekezünk mindig belém élvez,es akkor se akar összejönni, és úgy hogy az orvos azt mondta minden rendben
2018. aug. 2. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Sokan vannak így... Nekem 4 évbe telt...

Doki mi alapján mondta, hogy minden rendben? Milyen vizsgálatok voltak eddig?

2018. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az orvos csak akkor mondhat ilyet ha mindkettőtöket kivizsgáltak ezen a téren.
2018. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Én nem ilyen vagyok, de két bnom. is. Én nem riogatlak, mert van akinek valóban semmi baja csak több idő kell, de egyik bnom 9 év után 33 évesen ment el kivizsgaltatni magát (addig őt se érdekelte, plusz "minden rendben" volt a dokija szerint) ők most indítottak el az örökbefogadást..


Masik bnomnek volt egy 7 és most egy 6 éves kapcsolata. Sosem védekezett ezekben a kapcsolatokban. 37 éves, most derült ki, hogy egy petevezetoje sem atjarhato és valszleg lisztérzékeny.


Ha babát szeretnétek és téged ez foglalkoztat vagy zavar, netán a korod miatt már nincs időd szerinted várni, akkor alapos kivizsgálás kell.

2018. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Párom is rendben van

Volt minden vizsgálat. Rendben vagyunk. Talán ez a sorsom hogy nekem nem adatik meg. :(

2018. aug. 2. 21:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Úristen 3-as 😭😱
2018. aug. 2. 21:04
 6/14 A kérdező kommentje:
30-adik evemig össze szeretnénk hozni, ami már nincs messze
2018. aug. 2. 21:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Most szomorú lettem. Holnap beszélek az orvossal ujra
2018. aug. 2. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél szomorú. Minden/minden volt? :) nincs ilyen h ez a sorsod, ők se adtak fel. (örökbefogadás / kaali)


Nekem is úgy lett babám, hogy éveket vártunk de nálunk nem volt minden rendben

2018. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Még időben vagy. Én 24 éves voltam, amikor belevágtunk a családalapításba. 3 év múlva született meg az első gyerekünk.

Ha akkor hallgatok a "jó" tanácsokra, ami "Fiatalok vagytok, inkább élvezzétek az életet. Ráér a gyerek 35 éves korotokba." , akkor most biztos hogy nem lenne gyerekünk vagy maximum egy.

Szóval csak azt akartam ezzel, hogy nem kell ráparáznotok, mert bőven van idő a kivizsgálásra és area, hogy összejöjjön.

2018. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. De mi az a MINDEN vizsgálat? Mert millió egy van. És kb. ennyi oka is lehet, hogy nem vagy még terhes. Nekem pl 3,5 év után derült ki a méhsövény. Megműtötték. És nahát, 5 hónappal műtét után pozitív lett a teszt. Pedig műtét előtt több inszemem is volt.
2018. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!