Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem esem teherbe, mert a...

Adrienn83 kérdése:

Nem esem teherbe, mert a nyákom túl sűrű. Valakinek van/volt hasonló problémája? Hogyan lehetne hígítani?

Figyelt kérdés
4 éve várunk első babánkra aki nem jön férjemnél minden oké van, nekem is van peteérésem rendesen, viszont a nyákom túl sűrű és nem tudnak a kislegények átmenni rajta sőt még előtte elhalnak kérdeztük az orvost, hogy mit ajánlna a hígitására hogy baba legyen. Javasolt jó zsebbenyúlós kezeléseket inszemináció és lombikra. Mást nem tudott javasolni. Valaki tudna ez ügyben segíteni, hogy mivel higíthatnám? Jelenleg Gyuri bácsi babaváró tearendszerét csináljuk még a tisztitásnál tartunk. Valaki van ilyen helyzetben? Köszönöm a válaszokat. Kellemes estét.

2013. jan. 8. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Néhány fórumon erre a célra Robitussin Expectorans szedését javasolják.
2013. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia. Igen alkalmaztam azt én is és eredmény semmi :(
2013. jan. 8. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Remélem,nem írok nagy baromságot,de arra gondoltam,hogy a bevitt folyadék mennyisége(konkrétan víz,egyéb folyadék,amit megiszol) minden testnedvet hígabbá tesz.

Pl.hurutos betegségeknél javasolják a sok folyadékbevitelt váladékoldás céljából.Talán a sok folyadékbevitel egy picit segíthet,legalábbis nekem logikusnak tűnik.Hm?

2013. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igazad van ebben is, de a folyadék bevitelel nincs gondom mert iszok is folyadékot, járok is rendesen wc-re stb... Igazából mai napig nem tudom elhinni pedig fejlett az orvostudomány, hogy ilyen apró dologban nem tudnak mást ajánlani ami hígítaná hanem egyből inszemináció és lombik.
2013. jan. 9. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod,nekem sokszor megfordul a fejemben,hogy bizonyos problémákra már megvannak a megoldások,csak az nem lenne elég kifizetődő,ha érted,mire gondolok:)
2013. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom az orvosom az inszeminációt és lombikot ajánlotta de nem vagyunk gazdagok hogy egyszerre kiadjunk annyit amit ott kérnek :(
2013. jan. 11. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,honnan írsz,de pl.Székesfehérváron állítólag a Meddőségiben tök ingyen csinálják az inszemet (barátnőm ezt derítette ki most).

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy érdemes utánaérdeklődni,nincs-e meddőségi szakrendelés a környéketeken(gyanítom,egyébként az ilyen lehetőségeket sem reklámozzák agyon)

2013. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia 14.20!


Én Záhonynál lakom. Igen én is érdeklődök ez iránt mindenhol hogy hol lenne olcsóbb. Eszméletlen milyen pénzeket el tudnak kérni :(

2013. jan. 13. 01:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! De kiderült hogy 2 oldali letapadásom volt, voltam Bp-en Hsg-műtéten de nem sikerült, előtte Aviva tornáztam és le voltam még tapadva nem is akárhogy :( majd a doki közölte velem, hogy nekem csak lombikkal lehet babám és ki kell vetetnem mind2 p vezetőm. Nemet mondtam rá. Aztán ismét Budapestre utaztunk fel a meddőségibe és ott is a doki azt mondta mielőtt lombikot indit ki kell vetetnem a petevezetőket mondván hogy ha a babót visszaültetnék akkor ami a p vezetőből visszafolyik anyag a méh üregébe veszélyztetheti a babát. Nos nem vetettem ki, átestem még egy műtéten laparoscopián és hiszteroszkópián 2,5 órás műtétem volt és kutya fájdalmaim voltak még pár hétig. És mielőtt magamhoz tértem altatásból bejött a dokim és rákérdeztem milyen állapotban voltak a p vezetőim és láss csodát tök egészségesek, ja és hozzáteszem azért is kellett volna kivenni mert nem működik és el van sorvadva/ és ehhez képest mikor feltártak meg tök egészséges na ez a nem mind1. Sikeres volt a műtét nehéz volt de sikerült átjárhatóvá tenniük. Szeptember 26.-án volt a műtétem, most okt van és most próbálkoztunk meg szedem a méhpempőt, tegnap fájt a hasam és szurkált, lehet hogy tüszőrepedésem lehetett, nov 12-ére nem várom és remélem meg se jön. És ti hogy álltok?
2013. okt. 30. 00:19
 10/10 anonim ***** válasza:
szia. én most olvastam a történetedet. sok sikert kívánok. nekem is tegnap volt ovum. én is úgy körül nem várom :)
2013. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!