Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitiv vagy...

Szerintetek ez pozitiv vagy negativ?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 23:52
 51/104 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is pozitiv, csak nagyon halvány. Én vasárnap, hétföre nem várom, de már napok ota mellbimbo érzékenység, ami most enyhült és mindjárt megjön érzésem van, hasszurka, de még várnom kell a teszttel olyan nehéz várni :(
2018. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 A kérdező kommentje:

Nekemis ezek a tunetek melleim iszonyatosan fajnak.

En leghamarabb penteken tesztelek nagyon nehez varni

Irj ha teis teszteltel

2018. aug. 8. 11:10
 53/104 anonim ***** válasza:
Az a baj, nem tudom pontosan mikor volt ovum. De elvileg jokor voltunk együtt. És nem szokott mensi elött ilyen lenni föleg hogy egy héttel elötte már futottam a wcre na most megjött, de nem... és elég pontos a ciklusom. (Utolso vagyok)
2018. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
Meg nekem 28 naposak. Most lehetek kb a 10 dpon. Én is 25 vagyok :)
2018. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 A kérdező kommentje:

En ovu utan erzem nagyon furan magam mintha kicsereltek volna nincs semmi kedvem semmihez nincs erom egesz nap csak fekudnek.

Hat nem tudom mi lesz.

Cisztam is van vagy volt nem tudom par honapja voltam nogyogyasznal es azt mondta felszivodik.

Volt hogy 70ik napra jott meg a ciszta miatt.

Szerintem mar nincs mert mar 2 honapja elig normalisan jon meg

Mult honapba 37re jott meg

Masnak ez se normalis de nekem igen

Nagyon regota nem jon meg 28napra.

Na evvel csak azt akartam mondani hogy olvaatam hogy a ciszta is mutathat pozitiv tesztet es olyankor nem erosodik a tesz halvany marad


Es nekem azert eleg egy forma a szombati meg a hetfoi,azert egy kicsit kellett volna erosodnie 2 nap alatt,ugyhogy nem tudom

2018. aug. 8. 13:00
 56/104 anonim ***** válasza:

Szerintem még te is elég elején lehetsz ha terhes vagy, még várj pár napoz.én is tesztelek pénteken 3 nappal előtte remélem mutat valamit 10essel.

Igen én is ugy tudom a ciszta mutathaz, meg lehet kémiai, de minden kiderül ugyis, csak ne lenne ez a türelmetlenség...

Pedig jo lenne nekem is egy pozi egy honapon belül lesz a szülinapom és páromé is, de szép ajándék lenne :)

Én is irtam kérdést, mert a mellbimbom már egy hete érzékeny pár nappal ovu után, a megjön érzés kb3-4 napja és tegnap szurkált a hasam, de azt irták ez korai lenne érezni.

Na pénteken együtt tesztelünk de jo :)

2018. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 A kérdező kommentje:

Igen nekedis kitartas addig is

Remelem addig nem jon meg!

Nehez lesz kibirni azt a par napot de muszaly lesz

Majd irj ha van valami

2018. aug. 8. 13:47
 58/104 anonim ***** válasza:

Hát nehéz lesz, reméljük megéri.

Bár az a bajom, hogy eddig a bimbo érintésre is fájt, mostmár csak ha megnyomom kicsit... ugyhogy lehet mástol van.

Neked is kitartást!

Irj bármi van, ha addig nem is maximum pénteken irj a teszt után! :)

2018. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 A kérdező kommentje:

Ha valami van mindenkepp irok!

Szep napot kivanok!

2018. aug. 8. 14:49
 60/104 A kérdező kommentje:

Csajok nem birtam es csak teszteltem digitalissal

[link]

2018. aug. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!