Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitiv vagy...

Szerintetek ez pozitiv vagy negativ?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 23:52
 71/104 A kérdező kommentje:
Teszteltel?
2018. aug. 10. 09:41
 72/104 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen teszteltem ma... negativ sajnos :(

Hát még van 2-3 napom a nemvártig, addig már nem csinálok, mert ez elkeserítő...

Csak valahogy az volt az érzésem, hogy most sikerült... és mégsem, bár még igen tudom, van remény...

De a legérzékenyebb one steppel csináltam (10es) és középidöben volt ovum, annak már lehet kellett volna látszodnia. :(

2018. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 A kérdező kommentje:

Meg van remeny 2 nap mulva teszteljel megint

Nekem ma reggel volt egy kis barnazasom a wc papiron nagyon meg vagyok ijedve remelem nem jon jon meg mert picsit gorcsolok.:(

2018. aug. 10. 13:16
 74/104 A kérdező kommentje:
Picit
2018. aug. 10. 13:17
 75/104 anonim ***** válasza:

Hát van még remény... de most elkeseredtem, érted.

Hát ha csak pici van, én ugy tudom/olvastam, hogy nem gond, mert a tested még emlékszik a mensire és probukálhatja... ha vérszinü vagy sok van akkor gond, ha nem mulik, akkor tesztelj, szerintem és ha erös pozi nincs gond, vagy kérdezd meg a nögyogyászod!

Remélem minden rendben :)

Irj, bármi van!

2018. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 A kérdező kommentje:

Tegnap meg csinaltam egy tesztet digitalissal es + lett

Remelem nincs gond

Te meg ne szomorkodj probald meg elterelni a figyelmed

Azota mik a tuneteid vagy mit erzel?

2018. aug. 10. 13:24
 77/104 anonim ***** válasza:

Nem hiszem lesz gond. Itt rengetegen irták, hogy barnáztak vagy vérezgettek mensi elején és nem volt gond. De tudom minden ember más, de ne aggódj túlságosan az sem jo!

Hát nem sokat... a mellem már nem érzékeny. A megjön érzés hol van hol nincs, ma is pár orája na mondom tuti elöntött, de csak egy kis folyás volt. A hátamfáj, de mindig szokott. Tegnap savam volt de nagyon mart, pedig ritka,hogy savam lennr, de ez a kevés evéstöl is lehet.. annyit dolgozom sokszor alig eszek egy nap. :D

Majd kiderül már csak pár nap...

Vagy bekéozelem a tüneteket

2018. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
Csak ugye legjobban az uavar, hogy a 10esek extra érzékenyek és állitolag nagyon korán kimutatják. Sokaknak már a 9-10 dpon...
2018. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 A kérdező kommentje:

Nekem is ezek a tuneteim

A mell fajdalom az meg maradt

A savas dolog meg az elso babamnal volt

2018. aug. 10. 13:53
 80/104 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... remélem nem csak játszanak velem az érzések...

Neked is szorítok, semmi gond ne legyen!

:)

2018. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!