Hőgörbe kèrdès?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie, de semmi. Több hónapja mèrem a hőm, ilyenkor már kèt nappal előtte leesik, most nem. Csináltam egy one step 10-es tesztet de negatív.



[link]


2018. aug. 5. 07:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki tud segíteni mitől lehet?
2018. aug. 5. 07:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. Simán lehet terhesség is, de az is lehet, hogy le fog esni, csak késik
2018. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írta előttem a hozzaszolo. Sajnos nem garancia a terhessegre ha fenn maradt végig. Nekem olyan is volt, hogy meg a mensi első ket napján is fenn volt. Persze a terhesség is ilyen.. Viszont nekem 12.dpo-n már + volt a 10-es teszt.


Vedd figyelembe hogy nagyon meleg van (legalábbis nálunk nem volt ma reggel hideg) és nekem ilyenkor a hőm is picit más. (biztos van akinek nem, de nekem igen)


Amíg nem jön meg, addig lehet bármi, én szorítok neked, de ne éld bele magad. Úgy 30 vegighomerozott ciklusom volt, sajnos láttam mindenféle remenykelto görbét.

2018. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem gondolnám hogy terhessèg, azt már mutatnia kène a tesztnek. De igazad van 2-es biztos a melegtől nem esett le.
2018. aug. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!