Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 42 napja kesik a menstruaciom...

42 napja kesik a menstruaciom 28-29-napos ciklussal-a tesztek negativak-mit tegyek? Mi lehet? Volt valaki mar igy?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen sok kesessel nincs az a teszt, ami ne mutatna ki.

Ez inkább sajnos valamilyen hormonproblema lehet, fordulj orvoshoz.

2018. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem vagy. Sok minden lehet az oka. Pl. nincs peteérésed, ciszta, gyulladás, stb. El kell menni a nőgyógyászhoz aztán kiderül.
2018. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Kimaradt egy tüszőrepedés, azért nem jött meg. Ha a következő egy-két hétben nem jön meg, akkor doki.
2018. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Menyj el nődokihoz, hormonprobléma lehet. Nekem tele volt a petefészkem cisztákkal és rossz volt a hormontérképem is, emiatt volt, hogy kimaradt egy egy menzesz. (50-52napra jött meg és hasonlók)
2018. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Lassan 20 éve menstruálok. Tankönyvi (sziinte hogy) 28 napos ciklusom volt világéletemben.

Egyetlen egyszer késett 10-12 napot , abban a hónapban amikor édesapám meghalt.


Ezen kívül volt még egy alkalom, (akkor már terveztük a babát- tehát nem védekeztünk...) késett tesztek negativak, 3 hét késésnél mentem dokihoz, akkor derült ki hogy pco. ciszták okozták a késést.

szerintem nálad is ez lehet a probléma hanem is ez, valami hormonális probléma ez tuti szerintem menj dokihoz, főleg ha babát terveztek... mert ez befolyásolja ám elég keményen !

2018. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 honapos terhes voltam negativ tesztekkel. :)

Akartuk a babat es nyilvan tudtuk is h baba van. Csak azt akarom mondani h teves pozi teszt nincs teves nega van.


Menj el orvoshoz o fogja megmondani a tutit! :)

2018. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cilandi válasza:

Szia!


Én nem vártam eddig, de nekem is volt, hogy nagyon sokat késett. Az akkori orvosom azt mondta, hogy valószínűleg a méhnyálka leválásáért felelős hormon termelődése nem indul meg, mert az agyalapi mirigy nem kap rá parancsot. Ez ugyan nem betegség, de azért nem árt kicsit foglalkozni vele. Nekem anno 3 hónap fogamzásgátlót javasolt a nőgyógyász a gyengébbik fajtából, viszont én rábíztam a "természetre" a dolgot. Egy hormon vérvételt remélem minimum elrendel az orvosod, ha meglátogatod! Bár az se lenne rossz, ha mérne egy nyálkahártya vastagságot is, és megnézné miujság a fészkekben. MEnj mihamarabb!

2018. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!