Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet meg belole valami vagy...

Lehet meg belole valami vagy tul aggodom?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 9.dpon. Reggeli tesztem xepil full negativ! Felek mar nem lesz belole semmi :( Nagyon szerettem volna nagyon babat. Volt mar terhessegem akkor mar kimutatta 1 hettel menzesz elott. Most meg semmi :(((
2018. aug. 9. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai a 9.dpon tesztelni, az semmit nem jelent hogy egyszer akkor kimutatta, lehet hog, korábban volt peed. Tesztelj egy hét múlva
2018. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem leges leges leghamarabb nagyon nagyon halványan mutatta ki a facelle teszt a 11. Dpon. De olyan halványan h csak én láttam. 4 terhességen volt (2 született meg ill. Most estem teherbe újra) mind a 4x legkorábban ezen a napon mutatott valamit a 10es teszt.
2018. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen nagyon hulye vagyok mert most meg ketsegbe vagyok esve hogy nem lesz belole semmi... :( Varok..... Az a baj marciusban volt egy

missed abom azota nem terek magamhoz. Nagyon padlora tett es tudom nem kapok vissza ugyan azt a babat de nagyon faj a mai napig. :((

2018. aug. 9. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell hamar tesztelni, csak csalódsz. Mikor meg kellene jönnie akkor tesztelj. Az egy dolog, hogy a másik terhességnél kimutatta hamarabb, minden terhesség más és a fogantatás sem egyértelműen ugyanazon a napon van.

Kitartás és pozitívan! :)

2018. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom varni fogok! Csak tenyleg az ijesztett meg hogy semmi tunetem sincs volt egy kis alhasi szurka a mellem is erzekenyebb egy fokkal. De semmi kulonos. Legkozelebb vasarnap reggel fogok tesztelni. Az lesz a 13.dpo.
2018. aug. 9. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha megvárnád amíg kimarad a menzeszed? Ésszerű lenne, mert ez csak terhességi teszt pocsékolás és te is tudod, hogy pár nap múlva már lehet pozitív lenne.
2018. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom ! Lehet az lenne a biztosabb csak szerettem volna a parommal meg akkor kozolni ha pozitv amig itt van. Utana mar nem lesz itt csak 2 honap mulva. Meglatjuk. Hetfoig probalom kibirni valahogy.
2018. aug. 9. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben volt missed abom, és még csak most sikerült teherbe esnem. Nem volt könnyű várni, de tudtam, hogy ezt nem lehet sürgetni, tudtam, hogy előbb utóbb újra terhes leszek. Legyél kicsit türelmes.

Kettes vagyok.

2018. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( Borzalmas erzes. Remelem ti is nemsoka orulhettek!!! En varok!
2018. aug. 9. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Bírd ki!! Az a baba úgyis ott van, ha ott van :) egy hét múlva is ott lesz!

Tudom nehéz, én is teszteltem a 8.dpon egy negatívat és csalódtam is,de hülyeség volt.

Legközelebb 16.dpon fogok, ha addig nem jön meg!

2018. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!