Így nem leszek az?

Figyelt kérdés
Barátom átjött és ruhán keresztül izgattuk egymást rajtam vegig volt bugyi aztán hozzámdörgölte párszor ott lent a péniszét de nem volt neki se nedves /nem éreztem elovaladekot/ meg még nem ment el akkor...Csak olvastam valahol h ha elovaladek kerül oda akkor is megvan az esély a teherbeesésre..De nem újszülött meg meg nem hatolt be. Bocsánat ha kiakasztottam vkit ezzel nem vagyok túl tapasztalt!
2018. aug. 9. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég. A teherbeeséshez közösülés kell és az, hogy elmenjen benned.
2018. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem! Akkor sem lehet teherbeesni ha előváladék kerül oda! Az elöváladéknak vagy a spermáknak a méhen túlra kell kerülnie a petevezetökhöz, csak ott tud megtermékenyülni a petesejt, ehhez szex kell, meg egy nagy spriccelés, hogy feljussanak a spermák, kintről nem tudnak ilyen mélyre felkúszni.
2018. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel terhes. Ha gumi nélkül berakja, akkor lehetsz terhes az előváladéktól. Vegyetek gumit, légyen kéznél, és ha tovább akartok menni, akkor húzzátok fel! Te is élvezni akarod, és nem idegeskedni, ugye?
2018. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen kár,hogy nem az "eset" előtt olvastál az előváladékról..mert akkor most nem kellett volna kérdést kiírnod..
2018. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!