Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora annak a valószínűsége,...

Mekkora annak a valószínűsége, hogy ha normális ciklus esetén közvetlenül a menzeszem utáni első vérmentes napon a barátom belém élvez akkor terhes leszek?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat, a felelősségteljes fogamzásgátlással tisztában vagyok, nyilván ha egy gyermek gond lenne akkor védekeznénk máshogy. Egyszerűen csak érdekel
2018. júl. 5. 07:53
 1/10 anonim válasza:
100%
én pont így lettem várandós:)
2018. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ilyenkor fogant a lányom, pedig el se ment bennem. :)

Vagy terhes leszel, vagy nem.

2018. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Termékenység szempontjából a ciklus 3 részre osztható.

1. Menzész: a vérzés miatt kicsi az esély, minden kimosódik.

2. A tüszőrepedés, és az azt követő pár nap: egyre növekvő esély, tüszőrepedéskor maximális.

3. A tüszőrepedést követő harmadik-negyedik naptól a menstruáció kezdetéig: minimális az esély, szinte nulla.

Van, aki megérzi az ovulációját, neki könnyebb, de vannak még módszerek: hőmérőzés, méhnyak nyák vizsgálata.

A kérdésedre: ha a pasi spermája nagyon jó minőségű. és a ciklusod rövid, akkor van egy pici esélye a terhességnek.

2018. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az 1. helyesen: tüszőrepedésig, és az azt...
2018. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%
Mi fél éven át játszottuk, hogy a ciklusom 10. napjáig nincs megszakítás, sem az utolsó hetében. Aztán egyszer nem figyeltünk és a 11-12. napon is bejátszottuk ezt, és lett is belőle gyerek. :)
2018. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye de lehet, a sperma napokig is életben maradhat benned, ez persze sok dologtól függ.
2018. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az esély mindig megvan kivéve, ha nem szexelsz..
2018. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megkockáztatom a dolgot, a ciklusom hosszú, meg hőmérőzök is a,biztonság kedvéért.

Ha mégis teherbe esnék akkor meg jöhet a kicsi :D

2018. júl. 5. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Van rá egy fogadásom, hogy nem vagy terhes.
2018. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is arra fogadok...bár én nem.húzom ki a ciklusom 10. napjáig, max a 7.ig...
2018. júl. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!