Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megduzzadt nemi szervek?

Megduzzadt nemi szervek?

Figyelt kérdés
Tegnap dél körül vettem észre, hogy a csikló és a nagyajkak be vannak duzzadva, kicsit sötétre színeződve. A csikló jobban. Nem viszket nem fáj. És talán akkortájt kicsit bővebb tojásfehérjés folyás is jelentkezett.. Ma van a ciklus 23. napja. Uh kovetéses hónapom van,a peteérés elmúlt már. Tudom, doki... de a hétfő még messze van.
2018. aug. 11. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ez így leírva annyira gusztustalan, gyomorforgató. Mért kell ezt ide??? Ha nem orvosok válaszolnak, akkor jobban érzed magad? Az ilyen nők azok, akik a gyerekük kakás pelenkáját is közszemlére teszik a közösségi oldalakon, hogy az milyen vicces :(
2018. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha volt már így valaki. Amúgy mi ebben a gusztustalan?! Sokkal inkább fura az, ha negatív tesztekről kérdezgetik, hogy ez akkor pozitív?
2018. aug. 11. 22:13
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Kukkants be xhamsteren a pregnant kategóriába szerintem
2018. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Maradjunk annyiban, h sztem detto. Valahogy nekem sose jutott eszembe egyik sem, pedig jó pár évig nem sikerült teherbe esnem.


Az a megduzzadas az sokadik hónapban jellemző altalaban. Elmondaman, hogy én amikor már nem tudtam mashogy borotvalkozni csak tükörrel, akkor láttam ilyet magamon. Nekem az első gondolatom az volt, hogy remélem nem marad igy.

2018. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy terhes vagyok. De azt se, hogy ezbmi lehet...
2018. aug. 11. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy én terhesség alatt kamptam el egy fertőzést aminél ilyen tünetem volt nem viszketett semmi csak meg volt duzzadva én azt hittem a tehesség velejarója hát nem a vizeletmintából derült ki,hogy fertőzés kikezeltek és el is múlt. Nem feltétlen jár viszketéssel,ha fertőzésed van. Aki szerint meg valakinek ez gusztustalan az minek válaszol... Ez egy anonim oldal valaki meg feltett egy kérdést,mert lehet elkapott valamit.. Nem a nemiszervéről osztott meg képet csak egy kérdést írt ki. Ennyire ne fájjon már senkinek az élet,hogy ebbe is bele kelljen kötnie.. 😅 Menj el orvoshoz vele mindenképp jobbulást.
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszed. De gondolom szeretnél az lenni, viszont nekem 12nappal a PE után már + volt a teszt. Inkább várd meg h kimaradjon, pisilj egy tesztet azt lesz ami lesz... A sunanezest meg hagyd meg masnak
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Hát 6os. Nem akarlak elkeseriteni, de általában (mint pl ez is) nulla haszna a valaszoknak. Elolvasta, kiakadt. Én is kicsit ki szoktam a magukban turkalo meg vak, tesztet értelmezni nem tudó, biológiából - 1est kapó, meg a szuloszobarol kilepo "szabad-e szexelnem. hnap?" stb kérdésektol. Néha ha unom magam én is kiirom ide, h a kérdező értelmi szintje kb nulla


Nem tudom mit lep meg.

2018. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Megduzzadt külső nemi szervek plusz tojásfehérjeszerű nyák = peteérés. Hiába vagy a 23. napon, most van. Én is így jártam.
2018. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Utolsónál a pont. Végre egy értelmes ember valós válasszal.
2018. aug. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!