Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal a nem várt előt...

6 nappal a nem várt előt vannak már terhessègi jelek?

Figyelt kérdés
18.ára nem várom de ma ugy èreztem hogy meg fog jönni reggel hánytam is fáradt vagyok lènyegèben más panaszom nincs .ja ès peteèrès elött az nap is együtt voltunk.tapasztalatokat várok :)
2018. aug. 12. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség miatt hánysz, akkor a tesztnek bitang erős pozitívnak kell lennie, amit kétlek nem várt előtt 6 nappal.
2018. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy utolsó mondja. A hányás már nagyon erős tünet, 6 nappal menzesz előtt nem valószínű.

Amúgy kerdező nem tudom milyen jogon buta tyúkoz le valakit amikor a kerdése alapján ő sem egy Ceizel. Undorító.

2018. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolso azert mert az egyik valaszolo olyan paraszt h a kapa kiesik a szajabol.

Szoval nem a kerdezo “kezdte”


Hanyingerem sosem volt 3 gyerekem van soha semmilyen tunet uh errol nem tudok nyilatkozni nincs tapasztalatom.

De siman lehet h leugrik a ket csik ertitek? Nem tesztelt csak tunetei vannak. Nem biztos pl h akkor fogant amikor gondolja lehet h elobb az “undok” valaszolo mar ezert is buta tyuk tok igaza van a kerdezonek

2018. aug. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!