Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tudom azonos időben...

Ha nem tudom azonos időben mérni az ébredési hőmet akkor elengedhetem a hőgörbémet erre a hónapra?

Figyelt kérdés

Próbálnám vezetni a ciklusomat 20-ra nem várom.

De ejfel es 6 között többször kikelek az ágyból van amikor 4-kor van, h 5-kor esetleg 7-kor tudom megmérni.

Ebből kovetkezően elég cikk cakkos a görbe. :/ Kb elengedhetem ezt a sztorit mert igy ertelmezhetetlen a gorbe ugye?


Esetleg tudnátok olyan görbét mutatni ahol a súlyotokat is vezettétek?


A súlyom két napja nő... nem értem jó tarthatom a vizet mensi előtt de ha pozitív lesz a teszt nemvárt napján akkor is nő a súly?


Na igaziból egy szépen vezetett görbét szeretnék megnézni ahol vaba lett.


Köszönöm szépen



2018. aug. 14. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem zavar be különösképpen, ha néha 5kor néha meg 7kor mérem. Mondjuk ha tudom, hogy utána még legalább 1 órát visszaalszom, akkor a második ébredés hőjét veszem figyelembe.

Egy régi clostis-babás görbét tudnék mutatni, az viszonylag normálisan néz ki... de BTO-n (Babát tervezők otthona) van rengeteg példagörbe fent, ott tudsz nézelődni.

2018. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. aug. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!