Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Értelmeznétek a hőgörbémet?...

Értelmeznétek a hőgörbémet? Mintha nem ilyennek kellene lennie.

Figyelt kérdés

[link]


Babát szeretnénk. 24-25 naposak a ciklusaim.


2017. máj. 5. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az emelkedés, tüszőrepedés csak akkor volt biztosan, ha 4-5 tizeddel alaphő fölé megy. Miért csak egyszer ovuteszteltél? Azt sorozatban "szokás", nem jellemző, hogy random módon ellősz egy LH tesztet és az pont pozitív is lesz. Erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll? Mert csak az a pozi, nem elég, hogy kétcsíkos, ugye tudod? Nem tudom a körülményeket, de a szexet is sűríteni kéne, havi kettő nagyon kevés. Ki kéne deríteni, hogy van-e ovuláció, ha nincs, akkor arra megoldást keresni, aztán 2-3 naponta együttlenni az ovuláció környékén (plusz-mínusz egy hétben legalább).
2017. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a tesztcsik sokkal erosebb lett, pedig en csak aznap teszteltem, es az mar a ciklus masodik feleben volt. A mult honapban nem jott be a tul gyakori szex. De amikor pozi lett az ovuteszt, eltunk a lehetoseggel.
2017. máj. 5. 12:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs mas lehetosegem kideriteni, hogy van-e ovum, mint a teszt, meg a homerseklet merese.
2017. máj. 5. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ovu szerintem. Semmi vizes nyák vagy tojásfehérje. Akkor is értelmetlen egy napig tesztelni, ha pozitív. Megesik, hogy több napig is pozi, ami vmi problémát jelez. Már nem emlékszem, de a neten meg lehet találni.
2017. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ovuláció nélküli hónap volt.

Havi két szex nagyon kevés, azzal baromi szerencsésnek kell lenni, hogy pont jókor legyetek együtt.

A rendszeres szex sokkal többet ér a teherbeesés szempontjából, mint a tesztelés meg a hőmérőzés. Akkor végül is nem is kell egyik sem, mert biztosan lesz elő spermium, amikor ovulálsz.

Pozitív ovu teszt szerintem azért volt, mert emelkedett az lh szint, próbálkozott a szervezet, de végül nem repedt meg a tüsző. Ezért ugrál a hőd ennyire.

2017. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos azt elfelejtettem feljegyezni, hogy mikor volt tojasfeherjes nyak, de biztos hogy nem aznap, amikor az LH teszt pozitiv lett, hanem par nappal elotte.
2017. máj. 5. 14:07
 7/8 A kérdező kommentje:

De mar 5 napja kesik, es nekem nem szokott, max. 1 napot. Mindig bosszankodtam is rajta, hogy mar megint ilyen rovid volt a ciklusom, sose tud normalis lenni.


Ma reggeli teszt negativ. Most akkor nem ertem mi van. :(

2017. máj. 5. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem jön meg, mert nem volt peteérés.
2017. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!