Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy számolnátok ilyenkor a...

Hogy számolnátok ilyenkor a ciklust? Missed ab után.

Figyelt kérdés

Júni 8-án volt műszeres befejezése a missed abomnak.

Rá 35 napra megjött.voltam kontrollon.azt mondta a doki mehet a baba projekt.

Így el is kezdtük.

De én buta megsem kérdeztem hogy hogy számitsam a ciklusaim vagy hogy mire számitsak.mikor fog beállni?!



Alapból 30-31 naposak a ciklusaim.

Most a 33.napon vagyok még nem jött meg.

De olyan mintha állandóan mintha pont most jönne meg...de semmi.

Tegnap egy x-epil teszt negativ volt.


2018. aug. 14. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab de nekunk 2 ciklust mondott doki h várjunk. Ilyenkor nagyobb az esélye az ismételt vételének. A mehnyalkahartya nem regenerálódik. Amugy műtét követően egy évre rà sikerült a baba, kb 3. Ciklus tol beàllt 26-27 napra. Csinálj ovutesztet és akkor látni fogod mikor van ovu. Sokszor azonban idő kell a testnek.
2018. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem a magán orvos mondta azt lehet.

Gondolom nem akart ujabb vetélést nekem.de azért köszi az infót biztos jó indulatból írtad.:)

2018. aug. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!