Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » , , Csak egy pici ment be. ”...

, , Csak egy pici ment be. ” Lett valaki terhes igy?

Figyelt kérdés

Kizarolag a fenti kerdesre szeretnek valaszt olyanoktol, akiknek ,,csak egy pici ment be”. Lett belole baba? Kozepidoben volt, vagy ciklus elejen/vegen?


Amit NE kommenteljetek:

,,Persze, hogy lehet ebbol gyerek” (Tudom, hogy lehet, a kerdesem az, hogy kinek lett belole, es kinek nem.)

,,Vedekezzetek rendesen, ha nem akartok, ha akartok, akkor meg csinaljatok rendesen” (Nem ez volt a kerdes).

Stb.


Csak attol varok valaszt, aki volt, hogy igy volt egyutt a parjaval, es lett vagy nem lett belole baba.


Koszonom a valaszokat elore is.


2018. aug. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont így lettem terhes, bár “egy picit” sem élvezett belém, csak “egy picit” bedugta gumi nélkül. Most jobb neked? :)
2018. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, koszi, ment a zold kez. Ciklus elejen, kozepen, vagy vegen tortent? Azon gondolkozom, mennyivel van igy kevesebb esely a babara, mintha teljesen bekerult volna az osszes sperma.
2018. aug. 15. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi az esélyed.
2018. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Mi megszakítással védekeztünk (mert nem bántuk ha baba lesz belőle, van már gyerekünk és úgy gondoltuk, ha jön így akkor jön , ha nem, nem).

Két hónapja sikerült...8.5 hetes terhes vagyok.

2018. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Felrohogtem. 🤣

3 honapja szultem egy mensim volt majd a ferjem “elfelejtette” h nem vagyok mar terhes.

Pont ovulaltam ra 2 napra. Mondtam h megint terhes lettem. Azt mondja aaaa csak kicsit ment be. 🤣🤣🤣🤣


Amugy sztem nem.

Mi megszakitassal vedekezunk csak akkor leszek terhes ha peteereskor vagyunk elesben egyutt.

Ez en vagyok. Mas hogy mukodik nem tudom.

2018. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egy kis biológiaóra: már az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ergo elég bedugni és gyerek lehet belőle.

Ciklus közepén (úgy értem peteéréskor), amikor a (bocsánat a kifejezésért) legszukásabb a nő, akkor van erre a legnagyobb esély.

2018. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lett, és menstruáció 5. Napjàn voltunk együtt. Már 3 éves múlt a fiunk.
2018. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!