Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A termékeny időszakomban a párommal védekezés nélkül szexeltünk, de nem élvezett belém.

A menstruáció érkezése előtt 1 nappal ismét együtt voltam a párommal, elmondása szerint ekkor sem élvezett belém, viszont a hímvesszőjén fehér váladék volt, ahogy az én nemiszervemen is, tehát az előváladékában volt spermium. Ebből arra következtetek, hogy nyilván a termékeny időszakos együttlétkor is került belém az előváladèkkal sperma.

Valamint egy hete nagyon fájt a vizelés, kicsit rózsaszínes vér is társult hozzá, de nem mentem vele orvoshoz, csak bevettem egy antibiotikumot, ami a fájdalmat szüneteltette.

Az antibiotikum miatt késhet a mensi, vagy a késés a terhesség jele?



2018. aug. 14. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kezdjük...

1. A “nem élvezett belém”, “időben kihúzta”, és ennek variációi - mivel ez nem védekezés - mellett minden esélyed megvan a terhességre

2. Az előváladék akkor is tartalmazhat spermiumot, ha nem láttok fehér cuccot

3. Ha fehér cuccot láttatok, akkor a pasikád valszeg elélvezett

4. Az antibiotikum nem cukorka, nem kapkodjuk be csak úgy, amikor gondoljuk, és nem is használjuk fájdalomcsillapításra

5. Tudok használt babakocsit olcsón, majd szólj, mert kelleni fog...

2018. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"elmondása szerint ekkor sem élvezett belém"


Te közben olvastál vagy TV- t néztél?

2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítve az 1-es válaszolót, nem tudom, hanyadik pont:


Antibiotikumot nem kapkodunk be terhesség esetén ...


Ja, és aki védekezés nélkül szexel, ráadásul többször, az terhes lesz hamar.

2018. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van itt olyan, aki nem csak baszogatni jött ide, hanem azért, hogy segítsen is egy kicsit, vagy megossza velem a hasonló személyes tapasztalatait?
2018. aug. 14. 17:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumot húgycsőgyulladásra szedtem, volt már ilyenem, ezt írta fel a doki akkor is.
2018. aug. 14. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fehér váladék egyáltalán enm biztos,hogy nem belőled jött.

Hány napja késik?

2018. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"hogy segítsen is egy kicsit"


Segítettünk. Aki védekezés nélkül él nemi életet (főleg, ha termékeny időszakában van), az könnyen lehet terhes. Milyen egyéb segítségre gondolsz? Most komolyan? Bemész egy drogériába és veszel egy tesztet.

2018. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na először is mióta késik?

Másodszor vegyél egy tesztet és csináld meg, lehet semmi okod félni, de ha ez negatív lesz legközelebb ilyet ne csinálj!

Harmadszor pedig ha pozitív lesz is tudsz még abortuszra menni, ha nincs pénz megtartani, de ez legyen a végső eset. És ne hetente legyen ilyen. Majd írd meg mi lett.

2018. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! "Elmondása szerint..." Te nem érzed, amikor belül eláraszt a forró sperma?
2018. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!