Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap késés után ennyire...

3 nap késés után ennyire halvány teszt?

Figyelt kérdés
Több kérdést olvastam át, mielőtt kiírtam. Sokaknál már a menzesz előtt kimutatta, én kivártam a 3 napot, és mégis csak nagyon halványan látszik :(
2018. aug. 17. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik napon lett baromi halvány, azt hittem először, hogy csak odaképzelem. De utólag kiderült, hogy középidőnél később volt peteérésem, azért mutatta a teszt is később.
2018. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered OBJEKTÍVE a tüszőrepedés idejét (hőgörbe, uh követés), akkor csak egy illúzió a "késik" fogalma. Egyébként nekem a kisfiammal 15. Dpo-n (lefodítva:egy nap késésnél) alig látszott valami a Facelle teszten, pedig az elég jól mutatja. Semmi rosszat nem jelentett, terhes voltam és meg is szültem.
2018. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 napos késésnél sem voltam biztos benne, hogy van második csík, ekkor döntöttem úgy, hogy veszek inkább digitálisat. 31 hetes várandós vagyok az alig látható 2 csíkos teszttel. Nem annyira fontos, hogy mennyire erős. Inkább csak az a lényeg, el tudod-e dönteni a látottak alapján, hogy van-e egyáltalán 2. csík!
2018. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem számít hogy "sokaknál" mi van. Minden női szervezet egyéni, de ezt ezerszer hangoztatjuk itt. De ha már mindenképp hasonlítgatni akarsz, "többeknek" meg pl. 4-5 nap késéssel lesz irtó halvány.


A pozitív az pozitív. Terhes vagy. Az hogy megmarad-e, nem a csík mutatja ki hanem az idő.

2018. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én is hasonló cipőben voltam ! Anno a két fiammal menszesz kimaradása követő napon full pozitív volt a terhes teszt most meg nagyítóval kellett keresnem .... most késik 5 napja meg most se az a full full pozitív nekem sem
2018. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 napja késett már amikor csináltam egy tesztet. Éppenhogy halványan látszott a teszten a második csík.

A terhesség is egy héttel kissebb.

2018. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!