Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatra lennék kíváncsi....

Nyuszika66 kérdése:

Tapasztalatra lennék kíváncsi.1 hét mensi késés után csináltam két tesztet 2 nap különbséggel. Viszont nagyon halvány a csík mindegyiken. Szerintetek van baba?

Figyelt kérdés
Beszéltem az orvossal,jövő héten kérek időpontot UH-ra. Régóta próbálkozunk már és most nagyon boldog vagyok. Viszont bennem van az,hogy nagyon halvány a csík és mi van ha csak beleélem magam.. Szerintetek? Tapasztalat?Rakok fel képet is!
2018. jan. 19. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: volt baba. :) Most tíz hónapos. :)

Annyi, hogy félidő után fogant jócskán, mensihez kêpest mindig egy héttel kisebbet is mértek, és kicsit sakkozott a doki, hogy akkor most mikorra tegye a szülés várható időpontját.

2018. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2018. jan. 19. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2018. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom. Próbálom feltölteni a képet de úgy látszik tényleg béna vagyok az ilyenhez :D
2018. jan. 19. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, 100%, hogy van baba :) Ha már halvány a csík, akkor van a vizeletben hcg :) Nekem 3 lányom van, mind a háromnál alig látható, halvány volt a tesztcsík.
2018. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]



Remélem mostmár jó a link. :)

2018. jan. 19. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Pozitív és erősödik.
2018. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez pozitív!! :) Látszik, hogy erősebb lett és a napokban biztos még fog erősödni! :)
2018. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést. Az orvosommal is beszéltem és ő is mondta,hogy ne aggódjak. :) Csak annyira hihetetlen még...:)
2018. jan. 19. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Remekül alakul a dolog, minden jót kívánok nektek!:)


A második gyerkőc nekem is így szórakozott. A nemvárt napján csak a Jóisten és én láttam a csíkot. 1 héttel később halvány valami mutatkozott. 3 hét után volt nagyjából normális a teszt. Most 9 hónapos a kis huncut.

A nagyobb gyerkőnél 1 nappal nemvárt előtt majdnem leugrott a csík. A női test kész káosz:)

2018. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!