Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 1 hónapja feküdtem le...

Kb 1 hónapja feküdtem le először barátnőmmel, szűz volt mit tegyek (többi lent, nagyon félek)?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja feküdtem le először barátnőmmel, szűz volt, akkor vesztette el, végig gumival védekeztünk gumi nélkül nem volt benne és nem szakadt ki, viszont kb 8-9 napja késik neki, nem érez semmit csak fáj a melle, úgy ahogy azelőtt szokott mielőtt megjön, viszont azt néztem az lehet terhesség jele is?
2018. aug. 18. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ez lehet a terhesség jele is. de simán felborulhatott a ciklusa. előfordul gyakran. ha védekeztetek végig akkor ne parázz.
2018. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy 16-ok vagyunk mindketten. Remélem azért, köszi.
2018. aug. 18. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem csinál terhességi tesztet..?Az túl egyszerű lenne,mi..?
2018. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj a mellem és terhes vagyok,még az első trimeszterben vagyok.

Első körben tényleg tesztet kellene csinálni és ha az pozitív,azonnal nőgyógyászhoz menni.

Persze késhet is még a menstruációja,de a találgatás és őrlődés helyett előrébb lennétek,ha tudnátok,mi a helyzet.

2018. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez pontosan így volt, ahogy leírod, akkor ő lenne Szűz Mária, ha terhes lenne.

Nem egyedi eset, hogy valaki elveszíti a szüzességét és utána picit felborul a ciklusa.

De én pl. 20 éve menstruálok és képzeld, még nekem is előfordul olykor, hogy késik pár napot és nem terhesség miatt. Nők vagyunk csak, nem gépek.

Pláne, ha még 16 éves, akkor meg nem kell csodálkozni. Még ha nem élne nemi életet, akkor is elég fiatal ahhoz, hogy ne álljon be rendszeresre a ciklusa és ne legyen normális, ha van egy kis csúszás.

És a menzesz késése, kimaradása csak akkor terhességi tünet, ha valóban terhességi tünetről beszélünk. Egyébként lehet hormonális oka, szervi oka, okozhatja betegség, stressz, de van, hogy semmi oka nincs, csak "ilyenje" van a szervezetnek.

2018. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakadt ki a gumi, akkor nem terhes, előfordul, hogy kicsit késik a menstruáció, pláne 16 évesen, terhességi tesztet nyugodtan csinálhat, kb. 300 ft a drogériában.
2018. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakadt ki a gumi,szerintem sem terhes,de megnyugvásképpen azért csináljon egy tesztet szerintem is.

Nem tudom,mikor kezdett menstruálni,miután megjön valakinek lehet még rendszertelen a vérzése.

2018. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!