Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy óra eltelte után még...

Egy óra eltelte után még használhatott a spermaölő? N25

Figyelt kérdés
Sajnos baleset történt, röviden a sztori az, hogy későn feküdtünk le este aludni a párommal. Reggel volt egy szex, de olyan álmos voltam, hogy a spermaölő cucc az elmaradt, és az aktus után még visszaaludtam egy órát. Utána feltettem a spermaölőt, de gondolom eddigre régen juthattak fel spermiumok. Ráadásul a következő menzeszem két hét múlva esedékes. Mikor derülhet ki leghamarabb, hogy baj lett e?
2018. aug. 18. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... épp középidő. Szóval szted mennyi az esély? Szerintem elég magas.


Ha tutira nem akarsz babát akkor miért nem mész esemény utániért?

2018. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legkorábban 2 hét múlva érdemes tesztelned,de akkor ha pozi lesz a teszt és nem akarsz babát,már csak az abortusz marad.Én mennék a helyedben tablettáért,ahogy előttem is írták.

Azt mondjuk számomra érthetetlen,hogy bár nem teveztek gyereket,de sem neked,sem a párodnak nem jutott eszébe,hogy védekezés nélkül szexeltek,amit nem szoktatok?

2018. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A spermaölö utólag nem hat, nem egy óra után, de közvetlen az aktus után sem!

Ha nem akarsz gyereket, akkor MOST menj ez feiratni 72 órás tablettát!

2018. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatott már. Eseményutáni vagy 20-30% esély, hogy teherbe estél.
2018. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt az aktus előtt kell feltenni, de ezek amúgy se valami hatásosak, így végképp nem. Mindenképp menj el esemény utániért.
2018. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szólt mert ő gyereket szeretne, én még nem
2018. aug. 18. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, már közvetlenül aktus után sincs ilyen hatása. És tényleg nem elég biztonságos, ha még nem akarsz gyereket. Az pedig, hogy nem szólt, nem értem teljesen, hogy jön ide, mert ha ugyanarra gondolunk, ezt a spermaölőt amúgy is Neked kell használni. A védekezés nyilván két emberen múlik, de gondolom ő sem mondaná utólag, hogy hát nem szóltál, hogy húzzak gumit.
2018. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szólt mert ő gyereket szeretne, én még nem.."

Csodálatos,kiegyensúlyozott kapcsolatban élhettek..Tudod mit,megérdemled a sorsod..

2018. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
😂
2018. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!