Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4nappal ovuláció előtti...

3-4nappal ovuláció előtti nappal együttlétből összejohet a baba? Van akinek így jött össze?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudunk többször, mert dolgozunk, sokat!

Persze ez a naptár szerinti ov. Lehet már korábban megtörtént, lehet nem, ki tudja. Mert rendszertelenek a ciklusaim. Úgy vagyok vele, hogy nem ov. Tesztek, meg homerozeshez, stb. Ha jön jön, ha nem, várunk, előbb utóbb majd jön. Csak azért kíváncsi vagyok.


2018. aug. 19. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Lehet!

Ismerosomnek 7. napon fogant a babaja, nekem az egyik az aktualis mensi elott par nappal.

2018. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. Mi már voltunk együtt ovu napján is, tudtam hogy akkor ovulaltam, biztos voltam benne, mert előtte az orvosom megmondta, látta a tuszoket, és mondta két nap és megreped. Ki használtuk az alkalmat, mégsem jött össze, nem lettem terhes, következő hónapban naprapontosan megjott. Úgy látszik mindenki más, hát nem tudom, elég érdekes, hogy másnak a 4nappal előtti szezbol is összejött, nekünk meg még az ovu napján sem. Köszi a valaszt
2018. aug. 19. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha jókor vagytok együtt, akkor is csak 20-25% az esély a megtermékenyítésre.
2018. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányunk így jött össze, ennyit még tulélhetnek bent a spermiumok.
2018. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor összejöhet, ne a naptárra hagyatkozz. Mindkét gyerekem jóval később fogant, mint középidő, 2-3 héttel kisebbek is voltak végig. 😊 Spontán peteérés bármikor lehet.
2018. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1. valaszolo vagyok. Elotte majd 2 evig probalkoztunk, szamtalanszor jo idopontban (uh altal igazolt tuszorepedeskor, amit a hogorbe is kovetett), megsem sikerult. Szoval mindig erdemes probalkozni
2018. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. Tényleg. Úgy látszik akkor jön amikor akar. Ezt mi nem tudjuk befolyásolni, bármennyire is akarjuk
2018. aug. 19. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
ha az orvos látta,hogy érik a tüsző sajnos nem biztos,hogy meg is reped és kiszabadul egy petesejt :/ mióta próbálkoztok?
2018. aug. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!