Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az úgy történt, hogy ma...

Az úgy történt, hogy ma vesztettem el a szüzességemet. A barátom már nem volt az. Az elején élveztem, aztán meguntam... Ő elment, én pedig nem... Mit hibáztam el? Véleményeket várok[:

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem hibáztál el semmit, ez teljesen normálisnak mondható. A lányoknak tanulniuk kell az orgazmust, nem úgy van ám, mint a fiúknál. Egy kis gyakorlás, ne félj, és menni fog. :) (Már önmagában jó jel az, hogy élvezted az elsőt.)
2009. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ... de bennem van mégis az, hogy elhibáztam... :/
2009. ápr. 26. 20:14
 3/3 anonim válasza:
78%
dehogy hibáztad :) Fogd fel úgy,hogy ez a kezdet,ennél már csak jobb lehet.Nincs is szebb annál,mikor az ember saját maga tapasztalja meg,hogy egyre jobb :) Én a fejlődésre szavazok,nincs értelme hibákat keresni :) sok sikert,és ne izgulj emiatt.
2009. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!