Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 1-2 nappal...

Menstruáció után 1-2 nappal beágyazódás történhet?

Figyelt kérdés
Rendesen van menzesz majd másnap már csak kis vérzés, vagy 1 nap kimarad és aztán kis vérzés. Ez lehetséges beágyazódás?
2018. aug. 20. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Lehet attoreses verzes is ami anovulacios ciklusban szokott lenni. Vagy ovulacios verzes vagy hirmonproblema
2018. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden megtörténhet.Csinálsz szépen egy tesztet és ki fog derülni,hogy terhes vagy-e,ha kétségeid vannak.
2018. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdés, kíváncsiság. Hallottam olyat hogy 1-2 nappal lehet teherbe esni utána, de beágyazódásról sehol nem írtak, csak hogy menstruációval nem eshet egybe, de ha utána 1-2 nappal? Vagy még túl korai?
2018. aug. 21. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Elméletileg az előfordulhat,hogy vérzés ellenére terhes valaki,ráadásul nálad szokatlan a mennyisége és a hossza is,de erre nem lehet alapozni.

A beágyazódás nem ölel fel 2 teljes hetet,tehát nagy valószínűséggel,ha terhes vagy,akkor már megtörtént a beágyazódás.

2018. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a lényegen nem változtat, mert az oké hogy menstruációval nem lehet egyszerre, de akkor vagy előtte vagy utána kell történjen vagy egyáltalán nem történhet, már csak azért, mert ugye a menstruációs vér gondolom a petesejtet kimosná és nem jutna el a méhig, persze az egészet úgy kell értelmezni hogy a menstruáció előtt történt az aktus, és a beágyazódás, valahol menstruáció után történhetne, de ez lehetséges-e vagy akkor már előtte megtörtént volna de akkor lehetséges-e a menstruáció
2018. aug. 21. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja ,értem mire gondolsz.Közvetlenül menstruáció előtt nagyon nem valószínű,hogy ovulációd legyen.
2018. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk vegyük úgy 10-14 nap alatt történik beágyazódás és az aktus 12 nappal menstruáció előtt történik, ami azt jelenti hogy 2 nappal történhet menstruáció előtt ami tényleg nem valószínű, de ha azt mondjuk hogy 14 nappal előtte történik az aktus így a beágyazódás kicsúszik már a menstruációs időszakból, ami azt jelenti hogy a beágyazódás menstruáció után történik, de az megint nem valószínű mert menstruáció alatt kikerülhet a vérrel, javítsatok ha tévedek tényleg, az egész elmélet azért variálom túl :D elnézést akit fárasztok vele, de én érdekes témának találtam
2018. aug. 21. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem,jól gondolod.:)

Ha éppen válik le a méhnyálkahártya,akkor abba nem tud beágyazódni a zigóta.

2018. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és továbbra is ha valaki másnak van olyan állítása amit alá tud támasztani szívesen várom :D Köszönöm aki eddig írt.
2018. aug. 22. 23:08
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy régi ez a post és a válaszok is, mégis teszek egy próbát. Hátha olvassa még valaki.

40 éves vagyok és évek óta nem használok semminemű hormonális fogamzásgátló készítményt. A ciklusom óramű pontossággal érkezik, tehát minden hónapban van peteérésem. A párommal a legutolsó menstruációm utolsó napján, védekezés nélkül voltunk együtt, de ennek még csak egy hete, ám napok óta furcsa tüneteket észlelek.

Amit tapasztalok: az együttlét után kb. 3 nappal, furcsa, szinte egész napos bugyborékoló érzés a méhemben, pár csepp barnás pecsét, ill. azóra szinte folyamatosan olyan érzés, mintha meg akarna újra jönni és olyan szintű folyamatos haspuffadás, amire nem volt eddig példa az életemben. Eddig, ha puffadtam, 1-2 nap diéta után visszahúzódott a pocak. Most nem és a hüvelyfolyásom erősödött.

Tudom, hogy korai a kérdés, de lehet, hogy ezek már beágyazódási tünetek?

Nem tervezett baba lenne, de mivel nem vagyok 20 éves, nem tiltakoznék, ha jönni akarna a babó.

Köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!