Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal menstruáció előtt...

4 nappal menstruáció előtt vagyok, együttlét 16 napja volt. Ma reggel egy negatív teszt. Biztosra lehet venni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 04:01
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Inkább a " nem várt napján",vagy utána érdemes tesztet csinálni!

Várj még pár napot,és és csinálj újat! :)

2018. aug. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ilyenkor már pozitív volt. De amúgy is éreztem az együttlét után 9 órával, hogy terhes vagyok.
2018. aug. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ. Ha a cikusaid 28 napnál rövidebbek, akkor necces. Elvileg kb. 10 napja volt peteérésed. Bent a spermiumok 3-5 napig életképesek általában, de ha nagyon jó minőségű, akár egy hétig is életben maradhatnak.

Pár nap múlva ismételd meg a tesztet!

2018. aug. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 napja egyet amin láttam a második csíkot iszonyatosan halványan egy 25ös teszten, csak nem tudom, hogy van-e színe, ezt a párom is látta. Ma csináltam egy 10es tesztet, úgy gondoltam, ha terhes vagyok erősödik, hát én most is látok rajta egy borzasztó halovány csíkot, de már most úgy gondolom, hogy csak a helyét látom, ahol lennie kéne. Minden teszten látni ha nagyon figyeljük, hogy hol kéne lennie?
2018. aug. 21. 07:05
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Dobd fel a teszt képet. Mi észrevesszük ha szellemcsík.
2018. aug. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet nyomtam egy kék kezet, bocsánat, véletlen volt. Olyan halvány és vékony mint a hajszál, nem hiszem, hogy képen bármi látszana :/
2018. aug. 21. 07:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tesztelsz a nem várt előtt 4 nappal? Ha meg mégis megjön, akkor majd csalódni fogsz. Én a kimaradt mensi után 1 héttwl teszteltem csak.
2018. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor volt peteérésem. Fogamzásgátlót szedtem és a szünet után a hónap elején már nem vettem be. Az orvos azt mondta, rögtön lehet próbálkozni. Vettem egy LH tesztet, mert azért érdekelt mihez viszonyítsak tabletta után. Ezért gondoltam, hogy együttlét után 16 nappal már mutatni fog valamit, de eddig csak negatív.
2018. aug. 21. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!