Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval! 1 hónapja menzesz...

Szóval! 1 hónapja menzesz előtt 3 nappal voltunk együtt párommal és vedekeztünk. De a mostani már 2 napja nem jött meg. Ugye nem lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Szoval mint már hamarabb irtam előző hónapban menzi előtt 3-4 nappal többször is együtt voltunk párommal. Vedekeztünk is. Akkor meg is jött minden jó volt. Menzi utáni heten pisilesi inger meg alhasi fajas. Nem folyamatosan de volt. Felfazásnak ereztem, de a kisördög nem alszik alapon együttlét utáni 16. napon teszteztem. Negatív volt. 1 órával kesőbb is stabil negatív. Most hetvegen kellett volna megjönnie de még mindig nem jött meg. Szerintetek csak a felfazas? Vagy lehet terhesség is?

#menstruáció #menstruáció előtt együttlét
2017. dec. 12. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Már menstruáltál azóta egyszer és a teszt is negatív,nem vagy terhes.

Pár nap csúszás belefér.

2017. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy menstruáltam azóta, hogy pont a legutolsó menzi előtt voltunk együtt 3-4 nappal.
2017. dec. 12. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor mensi előtt már nem lehetett peteérésed sem.Ennyi idő múlva már valós eredményt mutatott a teszt is.

Most görcsölsz azért néha?Vannak premenstruációs tüneteid?

2017. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen vannak. Cicim is fáj kicsit, meg 4 napja ugy erzem hogy meg fog jönni de még semmi. Ezert is gondoltam megkerdezem itt.
2017. dec. 12. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak késik,biztos,hogy meg fog jönni pár napon belül.Valószínűleg tényleg bezavart a felfázás.
2017. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszt! Remelem tenyleg csak kesik :)
2017. dec. 12. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Reméljük! :)
2017. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!