Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok Budapesten nőgyógy...

Ajánlanátok Budapesten nőgyógyászt, aki segít? Történetem lent

Figyelt kérdés
szisztok, nőgyógyászt keresek, babát szeretnénk nagyon. a történethez hozzá tartozik, hogy decemberben jártam egy dokihoz, aki kiivizsgálás nélkül elkezdte szedetni velem a bromocriptint és adott clostyt. az első ilyen ciklusom 12. napján kaptam choragont 2 érett tüszőre, amiből 3 baba lett...amiből egy felszívódott, a másik kettőt pedig elveszítettem és kórházban fejezték be a terhességet :( nem szeretnék még egyszer így járni! 3 hónapja megint próbálkozunk, egy babát szeretnénk, és nem sikerül :( tudnátok ajánlani nekem orvost? előre is köszönöm
2010. jún. 21. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

www.timmermann.hu


Én nála szültem, csak ajánlani tudom :)

2010. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
J aés még annyit akartm írni, hogy nagyon sajnálom, ami veled történt. Ez a doki lelkiismeretes és nagyon emberséges, maximálisan megéri a ráköltött pénzt. Kivizsgálás után ad bármit is, addig csak E-vitamint szokott javasolni. Peteérés stimulálásnál pedig középidőben ultrahangoz.
2010. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapesten hol laksz? Melyik kórház van közel?
2010. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintetek ha nem közeli kórházba szeretnék menni, ott is fogadnak? szent margitot néztem ki, dr Burik Zoltánt, de ha nem abba a kórházba tartozom attól még mehetek oda?
2010. jún. 21. 12:55
 5/8 A kérdező kommentje:
a SOTE 2-t nem szeretem :( de Timmermann magánrendelése is szimpatikus :) köszönöm
2010. jún. 21. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Dr. Timmermann G. tényleg jó, én is ajánlom. Emberséges, kedves, jó szakember. Kicsit nehéz bejutni hozzá (a rekordom 4 hét...). De ő is a Sote II-n dolgozik...miért nem szimpatikus neked ez a klinika?
2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
www.mensmentis.hu Dr.Arnold László-magándoki
2010. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van messze az, ahová szeretnél menni, de érdemes olyat választani, ami nincs nagyon messze, a terhesség vége felé akár hetekig kétnaponta kell kórházba menni, a szülésnél is előny, ha közelben van.
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!