Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az előző menstruacio első napján kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát . Utána két héttel már együtt voltunk a barátommal , megjött de csak 4 napig tartott és nagyon rossz a közérzetem , fáj a hasam , stb... lehetséges hogy terhes vagyok ?

2018. aug. 21. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

Nekem Pl három napig szokott meglenni, mindig is így volt.

Ha nagyon ideges vagy emiatt, akkor vegyél terhességi tesztet, hátha az megnyugtat.

2018. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mitől lennél terhes? Fogamzásgátlót szedsz. Az első naptól véd. Elmondásod szerint rendesen szedted, és semmi nem gyengítette a hatását. Így tehát nincs peteérés, nincs ami meg tudna termékenyülni. Tehát nem lehetsz terhes. Normális, hogy csak 4 napig tartott a vérzés, hiszen ez nem menstruáció, csak egy mű vérzés, ami a hormonok megvonása miatt jelentkezett. Feleséges a menstruációhoz hasonlítani.
2018. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a "lehetek terhes",ez az a kérdés,aminek semmi értelme sincsen.Ha kétségeid vannak,akkor csinálsz pár nap múlva egy tesztet és ki fog derülni.Egyébként nagyon nem valószínű,hogy az vagy,de a mi válaszainkkal semmit sem érsz,ha kiderül,hogy nem hat rendesen és mégis teherbe estél.
2018. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!