Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfogyott az első levél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogyott az első levél a fogamzásgátlómból de eléggé meg vagyok zavarodva. Nem tudom lehetek-e terhes vagy esetleg valami más dolog miatt vannak ilyen furcsa dolgok mostanában?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban miután kimaradt a menzeszem több terhességi tesztet is csináltam, mindegyik negatív lett. Megfogadtam a tanácsokat és tekintettel arra, hogy hosszú idő után újra nemi életet kezdtem élni, sokat stresszeltem és egy felfázásom is volt nem mentem még orvoshoz. Azt mondta, hogy várjam meg amíg elfogy az első levél a gyógyszerből az majd beállitja a vérzésem. Elfogyott a gyógyszerem is, de még mindig semmi. Még mindig sokat stresszelek, az influenzát is csúnyán elkaptam, elvileg az is hatással lehet rá.

Holnap szeretnék tesztet csinálni. Hányingerem van néha, és pisilni is sokat jàrok de fel is vagyok fázva, ugyhogy nem tudom.. Eléggé össze vagyok zavarodva. Szerintetek lehetek terhes?



2018. márc. 9. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehetsz.
2018. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt azert irtad, mert tenyleg igy gondolod vagy mert miert ne? Nyilvan en is tudom, hogy minden lehetseges, csak kivancsi lennek arra, hogy van-e ra jelentos esely..
2018. márc. 9. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány napja fogyott el a gyógyszered? Mert általában a 3-4.gyógyszermentes napon kell jelentkeznie a vérzésednek. A 7 napos szünetben bármikor megjöhet, akár a 7.napon is.
2018. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hetfon vettem be az utolso darabot, kedden kell majd ujra elkezdenem
2018. márc. 9. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ma van a 4.tablettamentes napod. Nekem pont a negyediken szokott megjönni mindig.

Keddig simán megjöhet. Nem kell ezen annyira stresszelni. De ez benne van a tájékoztatóban is szó szerint...

Ha meg akarsz nyugodni, csinálj egy tesztet, az a biztos.

2018. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze ha rendesen szedted az első levelet.
2018. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A megvonásos vérzésnek a 7 napos szünetben kell megjönnie. Te ezek szerint még ebben benne vagy. Tehát akkor nincs gond. Nekem mindig az 5-6. napon jelentkezik.


"Azt mondta, hogy várjam meg amíg elfogy az első levél a gyógyszerből az majd beállitja a vérzésem."

Erre csak az alábbit reagálnám. A fogamzásgátló nem teszi rendbe a rendszertelen ciklust. Kikapcsolja azt, és egy 28 napos mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. A problémát egyáltalán nem oldja meg, csak elfedi. Így nagy eséllyel az abbahagyása után ugyanolyan rendszertelen lesz a ciklus, mint volt.

2018. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, ma reggelre megjott a menstruaciom, ugyhogy minden rendben van ! :)
2018. márc. 10. 06:57
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Nincs menstruációd. Megvonásos vérzésed van.
2018. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!