Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, ma...

Fogamzásgátlót szedek, ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

kb fél éve szedem a fogamzásgátlót, és mindig csütötök reggel jött meg. Ma eddig még nem tapasztaltam még pecsétlést sem.Van okom aggódni? Volt már hasonló tapasztalatotok?

(Minden nap bevettem a gyógyszert, nem ment a hasam, nem hánytam, antibiotikumot sem szedtem)



2018. aug. 23. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

addig amíg nem ilyen 5-6 napot késik, addig nem, sok minden befolyásolhatja


tornázz egy jót, az általában beindítja (vagy a szex és az orgazmus)

2018. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegy, melyik nap kezdődik, de a szünet valamelyik napján kell kezdődnie a megvonásos vérzésnek. Nekem vasárnap este szokott megjönni. De volt már, hogy később, kedden délután kezdődött. Az is benne volt a 7 napos szünetben, így rohadtul nem érdekelt. :D
2018. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!