Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne pár dolog, tudna...

Érdekelne pár dolog, tudna segíteni az, aki jártas ebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) lenne egy kis segítségre szükségem.


Csináltam tegnap egy tesztet és nagyon halvány pozi lett.

Ma csináltam egy Clearblue digitális tesztet az pedig negatív.

Ki is dobtam mindjárt, nem foglalkoztam vele, egészen addig, míg ma délután nem olvastam jobban utána.

Na először is én nem szedtem szét, pedig rengetegen írják, hogy szét kell és csinálni kell valamit az eemmel.

Aztán néztem képeket milyennek kéne lenni és egy teljesen jól látható - van rajtuk, ami negatív, de az enyémen ott volt a + helye. Ez most negatív akkor, vagy valami esetleg készülőben van? Nem tudom, én nem értek hozzá, hiába olvastam el a papírt ezt nem írta.


Köszönöm a segítséget.


Íme a link : [link]


2018. aug. 23. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz link.
2018. aug. 23. 18:23
 2/3 A kérdező kommentje:
2018. aug. 23. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt negatív. Ha pozitív lenne akkor kiírná hogy kb hány hetes terhesség.

Szóval ezen nincs min gondolkozni.


És mivel bevallottan is nem értesz hozzá ezért szépen kérlek ne dőlj be az ilyen butaságoknak, hogy szét kell szedni a tesztet. Nem! A műanyag borítást (ha van) sosem kell leszedni. A pozitívat nem kell szétszedni, nagyítóval nézni és fejen állni sem kell közben.


Egy pozitív tesztnél nem lesz kérdés, hogy az-e :)


Nem tudom késik-e már a menstruációd, de ha igen és esetleg te magad is úgy gondolod hogy pozitív lesz akkor javaslom várj még két napot a következő teszteléssel. Kb két naponta duplázódik a vérben a béta-hcg, mely a vizeletben csak később jelenik meg. Idő mire a vese is elkezdi kiszűrni.

2018. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!