Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek? Ugyan nem...

Terhességi tünetek? Ugyan nem terveztük a babát, de most elgondolkodtatott egy -két dolog, és érdekelne a véleményetek.

Figyelt kérdés
3 napom van a mensiig. Második reggel szédelegtem egy picit, és most is pl. csokis pudingot akartam enni, de iszonyú ízt érzek a számban. Fájdogált ma délelőtt a hasam, de a mensim még 2-3 nappal odébb lesz. Nem vezetem a hőm, csak jövőre terveztük a babát a férjemmel. Kb. kéthetente tudunk együtt lenni, mostani munka miatt, ilyenkor néha nem védekezünk, de néha óvszert használunk. Nemigen emlékszem, most hogy volt. Nem bánnánk a picit, erről szó sincs:) Mit gondoltok, ebből esetleg lehet valami?? Voltak másoknak is ilyen tünetei? Hányingerem nincs...
2010. júl. 27. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, hogy baba van a dologban. Esetleg fémes ízt érzel a szádban-mert az is egy jel a babára.
2010. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eszo ***** válasza:

persze..lehet!!

ha nem jön meg, csinálj egy tesztet!

2010. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 nap múlva tesztelj a REGGELI vizeletből!
2010. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem mind két terhességemnél már a mensi előtt 3-4 nappal olyan máshogy éreztem magam. szóval nem a nem várt napja után jöttek a tünetek. és tényleg baba volt :)

A szádban fémes ízt érzel valószínűleg, ami szinté egy jó kis terhességi tünet. pár nap múlva teszt :)

Írj majd!

2010. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepődtem, mikor tudatosult bennem, hogy akár ez is lehet az oka:) Most már remélem, hogy így van! :) Köszönöm a választ mindenkinek! :)
2010. júl. 27. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
azért majd írd meg az eredményt:)
2010. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát most, hogy mondod, nekem is ez a fémes íz volt... aztán ebből lett a rémes hányinger, a konyha közelébe se tudtam menni :)))

Remélem, te kihagyod azt a részt ;)

Majd írj, hogy mizu!

2010. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
teszteltél? Van baba??
2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!