Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációnál petting nagyon...

Ovulációnál petting nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
Kb 2 perc volt, aggódjak? Nem szeretnék babát

2018. aug. 23. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon aggódj!
2018. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A petting az nem veszélyes ovukor,csak maga a szex.
2018. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm.


Első: tényleg így gondolod vagy trollkodni próbáltál?


Bármikor mikor együtt vagyunk ovszerrel történik, most sajnos így alakult, azért nem is volt szex csak petting, attól aggódok, így nem e lesz gond mondjuk az előváladéktól.

2018. aug. 23. 19:28
 4/19 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Mit is értesz te pontosan a petting alatt?
2018. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

A petting lényege,hogy nem kerül közvetlen kapcsolatba a két nemi szerv.

Tényleg,engem is érdekelne,hogy konkrétan mi történt,mert valószínűleg te azt hiszed a szexre,hogy az csak petting.

2018. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A hüvelynyilásomnál volt a pénisze kb 2-3 percig.

Számomra a szex fogalma magába foglalja hogy van behatolás

2018. aug. 23. 19:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Behatolás nélkül nem eshetsz teherbe.Ha még van 1-2 dolog,ami nem tiszta,akkor keress rá a google-ben,mert addig csak feleslegesen feszkózol rajta.
2018. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm. Én is ebben biztam, csak abban nem voltam biztos hogy így az előváladék bejuthat e illetve lehet e gond belőle főleg mivel ovu időszakában volt ez.
2018. aug. 23. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,így nem lehet baj,viszont nincs semmi értelme,mert ezen izgulsz,úgyhogy nagyon nem éri meg óvszer nélkül a hüvelyednél matatni.
2018. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Itt tudom. Többet nem is hagyom. Délután elhasználtuk az utolsó óvszert ami otthon volt a boltok meg nem voltak nyitva igy döntöttünk csak ennél. De igen parázok is, bár elvileg feleslegesen mégis bennem van az aggodalom. Még 8 nap van a menzeszemig, ez vasárnap történt. Várom a pirosbetűket bár lehet bizti ami bizti módon egy teszt is lesz mensi után, ami remélhetőleg nem fog most késni
2018. aug. 23. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!