Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mit tegyek?

Terhes lehetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy csavoval egyutt voltam egy buliba es elcseszett lett a helyzet. Kiszakadt a gumi. Nem emlekszem az arcara. Pozitivat teszteltem.

2018. aug. 24. 02:35
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Hát ezt hívják úgy hogy cumi kicsim. Szerintem ebbe az esetbe a két kiesebbik rossz megoldás van.1.abortusz 2.örökbe adod olyan családnak akinek nem lehet gyereke.

És fel a fejjel,belátásod szerint dönts,jelen esetbe úgy vélem nincs jó döntés. Kisebbik rossz van. Minden jót.

2018. aug. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen tényleg lenne?

Mondd hogy nem igaz.!

2018. aug. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
Ha pozitívat tesztelsz, tuti nem vagy terhes!!
2018. aug. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Valahogy, valakin keresztül biztos megfogod tudni, hogy ki volt az, nem?? Bár erősen kamugyanús nekem a történet... Hogy hogy nem emlékszel az arcára, csuklya volt rajta?😀
2018. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Terhes vagy.

Menj orvoshoz

2018. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részeg volt
2018. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
64%

Ha tegnap voltál vele, akkor minden bizonnyal nem tőle estél teherbe, hanem egy másik kuncsaftodtól. :D

Ugyanis kell cirka másfél-2 hét a beágyazódásig, ami után elkezd termelődni az a hormon, amit a teszt kimutat.

2018. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!