Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 9 napja késik a menstruáció...

Ha 9 napja késik a menstruációm, és elkezdett görcsölni a hasam és rá egy órára elkezdtem vérezni, akkor nem lehetek terhes, igaz?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kezdett el fájni, mint mielőtt megjön csak ugye ennyit sose késett még, és olvastam hogy terhesség esetén is előfordulhat vérzés.

2018. aug. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán tesztelj.
2018. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen erős a vérzés. Nekem volt vérzés beágyazódáskor,igaz csak 3 egymás utáni alkalommal WC-re menetelkor és csak pár csepp.Ez biztosan a beágyazódásos vérzés volt,mert azóta sem véreztem soha.

13 hetes kismama


Ha nem lesz olyan erős a vérzésed,mint amikor megvan,akkor csinálj tesztet szerintem.

2018. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen.
2018. aug. 24. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vérzés, bár az 7-8 hetesen, ha valóban nem mensi szerű vérzés, akkor csinálj tesztet, de lehet csak átáll a szervezeted egy másik ciklus időre, stb.
2018. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!