Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítenetek,2 hete szakítottun...

Segítenetek,2 hete szakítottunk a párommal és most nagyon aggódom. Augusztus 2-ÁN voltam utoljára az exemmel együtt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
30-36 naposak a ciklusaim, fogalmam sincs mikor van peteérésem nem foglalkoztam eddig vele. Ma a 32. Ciklusnapon tartok. Nem érzem hogy megjönne a menzeszem, ilyenkor már szoktam érezni, hasgörcs, mell feszülés, de semmi. Ma teszteltem , negatív lett az eredmény. Ha baba lenne ki kellene már mutatnia ugye?

2018. aug. 24. 17:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
22 nappal vagyok aktus után , ezért bizok benne hogy nem vagyok terhes.
2018. aug. 24. 17:09
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, még nem biztos, hogy kimutatja.


Nem védekeztetek?

2018. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3 hónapja terveztük el hogy babát szeretnénk így nem. Nem csináltam semmi extra dolgot az ügy érdekében, éleveztük egymást. Viszont olyat tett ami számomra megbocsáthatatlan, akár mennyire szeretem még. A bizalom egyenlő a nullával, és úgy érzem soha nem is tudok bízni már . De most tiszta pára vagyok, ilyenkor már szoktam érezni hogy hamarosan megjön, még akkor is ha kitolódik a menzeszem. Egyszer volt 40 napos , tavaly, de akkor is már előtte majd más fel hete szenvedtem mire megjött
2018. aug. 24. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes. Viszont lehet, hogy csak a stressztől késik.

Ismételgesd majd a tesztet 2-3 naponta, mást nagyon nem tehetsz egyelőre.

Sajnálom, hogy így alakult az életed!

2018. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki a 36 napot, addig próbálj ne stresszelni, mert még a végén azért nem jön meg.

Az jó jel viszont, hogy 22 nappal aktus után még negatív.

Nekem 14 nappal utána már halvány pozitív volt és kb ez az átlag.

2018. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is abban bízom, hogy 22 nappal vagyok utánna. Még ha max utánna 3 nappal lehettet ovum, akkor is már halvány lenne szerintem. Nem tesztelgetek, egyenlőre várok, hogy mi lesz.
2018. aug. 24. 18:30
 7/12 A kérdező kommentje:
2018. aug. 27. 11:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 35. Ciklusnapon, még nem jött meg nem is érzem hogy mostanában megjönne. 24 én kipróbáltam az ovu tesztet reggeli vizeletből, azóta minden reggel ilyen erős. Kép fent. Ez normális hogy ovu teszt reggel ilyen erős vagy ez negatívnak számít inkább. Terhességi teszt még ma is negatív.
2018. aug. 27. 11:24
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezzel a terhességi tesztel teszteltem eddig, ismeri valaki?


[link]

2018. aug. 27. 11:26
 10/12 A kérdező kommentje:
A tesztel kapcsolatban tettem fel egy másik kerdést, nem kell a rossz májúaknak megjegyezni
2018. aug. 27. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!