Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 án jött meg a menzeszem,...

6 án jött meg a menzeszem, tegnap együtt voltunk a férjemmel védekezés nélkül. Ha jól számolom pont peteeresem van. Van már egy gyermekünk aki elsőre összejött. Mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
50% - vagy igen, vagy nem. Bocsánat de egy felnőtt ember aki már ráadásul szült is, hogy kérdezhet ekkora butaságot?! Nyilván tudod hogy nem minden szexből lesz gyerek akkor sem ha peteéréskor van...akkor mi értelme latolgatni, ha vki azt írja 63,56% akkor is honnan tudod te beleesel-e?
2018. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre babot ettem, most csikar a hasam. Szerinted délben fogok fin.gani? Kb ezen a szinten van a kérdésed.
2018. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel inkább ne szülj. Inkább azt az egyet tanítsd, valami könyvből ne add át neki ezt a sötétséget.
2018. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, gyerekek! Ha van màr gyereked, akkor nyilván tudod, hogyan kell csinálni és mit! Az, hogy összejött-e, lutri, vagy igen vagy nem!

Hihetetlen hogy ezeket a kérdéseket felnőtt, gyereket nevelő nők teszik fel!

2018. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg reggel dugtam, ha jól számolom, pont peteérésem van, szerinted terhes vagyok?? 😀

Az unatkozó tinik menjenek ki a levegőre, jót fog tenni!

2018. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!