Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszült ideges vagyok, terhess...

Feszült ideges vagyok, terhességnél van ilyen vagy csak menzesz előtt?

Figyelt kérdés
Voltam már terhes, de nem tudom felidézni, hogy feszült voltam e a nemvárt előtti napokban. Segítenétek!
2018. aug. 25. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon nyugis voltam mikor terhes lettem, mensi előtt meg olyan vagyok mint akire épp rájött az 5perc. Viszont minden ember más, a hormonok is máshogy dolgoznak benne, mást hoznak elő.A feszültség nem terhességi tünet front van simán lehetsz attól is idegesebb.Viszont nem zárja ki a terhességet sem.Szóval szurkolok, ha várt baba hogy sikeres legyen a hónapotok.:)Kitartás.Pár nap múlva gondolom tesztelhetsz.
2018. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Terhessegkor nekem valtozo volt, voltak olyan rovidebb idoszakok amikor feszult voltam, idegesebb, turelmetlenebb de ez inkabb mar 2. Trimmeszterben.

Nem extra beutalisan csak magahoz kepest. Amugy meg olyan voltam mint maskor

2018. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!