Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este tudtunk először...

Tegnap este tudtunk először együtt lenni. Ehhez mit szóltok? Szerintetek most összejöhet?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék már neki.

Egy éve próbálkozunk.


[link]


2018. aug. 26. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem úgy van, hogy az ovuláció utáni pár napban érdemes próbálkozni?
2018. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon esélyes!

Én ovu előtt 2nappal illetve másnap tudtam együtt lenni. Reménykedjünk ❤️

Ez milyen oldal amin igy kimutatja?? :)

2018. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
ovulációkor lenni kell spermiumnak már bent
2018. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció után kb.12-24 órán keresztül megtermékenyíthető a petesejt,szóval szerencsésebb pár nappal inkább ovu előtt együtt lenni.
2018. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
4-es, mi ovu előtt két nappal voltunk. Az esélyes lehet?
2018. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az nagyon ideális.:)
2018. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek teljesüljön az álma! Legyetek babások :)
2018. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most nem emlékszem pontosan melyik oldal volt. Ovulaciokalkulator vagy valami ilyesmi. Van ilyen naptáram, online ahol vezetem a ciklusaim át több mint egy éve, és hát nagyon kacifántosak, rendszertelenek. Lehet ezért jön össze nehezen. Lehet ez most egy rövidebb ciklus, és az ovuláció már régen megtörtént, nemtudom, minden lehet. Sajnos csak tegnap tudtunk együtt lenni, a sok munka, és időhiány, fáradtság miatt, meg talán ma, ha a férjem nem nagyon nyúzott.ovulacio teszt, homerozeshez, annyira azért nem akarok belemenni, mert a végén még bekkattanok. Meg a úgysem tudom egyiket sem használni.
2018. aug. 26. 19:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném, ha összejönne. Mindenki akit ismerek, vagy terhes vagy van már egy két gyereke nagyon kicsi időkülönbseggel, pl.egyik ismerősömnek már van egy másfél évese, most meg újra terhes. Egyszerűen ilyen könnyen. A másik 4 meg most szült. Az unokatesom meg már a harmadikat várja. Hihetetlen, szinte mintha versengenének, úgy szülik a gyerekeket. Legjobb barátnőmnek is összejött, váratlanul, nem volt várt gyerek, és elég könnyen osszehoztak. Én nem is beszélek egyikkel sem, mert szomorú, ideges,es irigy vagyok. Soknak meg sincsenek a szükséges körülmények, feltételek, mégis összejön nekik. Akinél meg jó helyen lenne annak meg nem adatik meg. Hihetetlen a természet is.
2018. aug. 27. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!