Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok mikor jelentkeztek a...

Nálatok mikor jelentkeztek a terhesség első jelei? Többi lent.

Figyelt kérdés
Peteéréskor együtt voltunk a párommal, tegnap kellett volna megjönnie. Mielőtt megjön előtte nap már szoktam görcsölni, meg mindig tele vagyok pattanással, de most nem tapasztaltam ezeket. Viszont nincs hányingerem, nem szédülök, a mellem kicsit fáj, de az sem vészes. Tesztel még várnék pár napot, hogy biztos legyek benne. Szerintetek lehetek terhes?

2018. aug. 28. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Amikor nem jött meg. AZ volt az egyetlen tünetem.

Később sem volt semmi.

2018. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem jött meg és nőtt az étvágyam.Egész terhesség alatt nem produkáltam semmilyen más tünetet.

Jó időben voltatok együtt így van esély terhességre is, de sajnos ez tényleg akkor fog kiderülni ha nem jön meg és tudsz tesztelni.Ne tesztelj korán, várd meg a nemvárt napját sok találgatástól kíméled meg magad.

Szurkolok.:)

2018. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is csak az elmaradt menstruáció, mindkétszer. Nem volt sosem klasszikus terhességi tünetem. 😊
2018. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 2.,tudod értelmezni amit olvasol?írta a kérdező hogy tegnap kellett volna megjönnie.kedves kérdező,ha biztos vagy a nemvárt naojában,akkor már tesztelhetsz nyugodtan.drukkokok.írj majd higy mi lett az eredmény.
2018. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zoequeen ***** válasza:
56%
Nekem is a tünetem az volt hogy nem jött meg es fajt a derekam a hanyinger meg a szedules a 7 hettöl kezdödött
2018. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4.sorry..valahogy elsuhantam felette, ettől még továbbra is szurkolok .
2018. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Még várok 2-3 napot, de nagyon izgulok :)
2018. aug. 28. 12:11
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha már késik, tesztelhetsz nyugodtan. :) Nekem a szimpla pms-en kívül a fáradtság volt a tünet, mert ilyen kimerültséget, álomkórt soha nem tapasztaltam előtte. Nemvárt előtt két nappal már halvány pozitív volt a teszt, nemvárt napján meg már leugrott a csík a tesztről, annyira erős volt. De egyébként ilyen korán általában nincs más tünet, nekem pl. a hányinger, émelygés, szédülés a 7. héttől kezdődött. Drukkolok! :)
2018. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Friss az élményem, mert tegnap teszteltem pozitívat :) Tüneteim az elmaradt menstruációt megelőző egy, másfél hétben: feszülő duzzadt mellek, barnásabb mellbimbó, iszonyatos fáradtság, puffadás (érzetre mintha 100 kg-t híztam volna, pedig mérlegre állva láttam, hogy egyet sem). Körülbelül 4-5 napja pedig hasszurkálás, ilyesmi, de ezek olyanok voltak, mintha mindjárt megjönne. A mensimnek 3 napja nem kellett volna megjönnie, teszteltem én minden nap, de először tegnap délutánra lett pozitív :) Teljesen erőteljes második csík körülbelül 4 fajta teszten, egyedül az X-epil ( a pár száz forintos fajta) nem mutatja ki még most sem. Drukkolok :)
2018. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elötte sosem görcsöltem, ahogy most sem.

Nekem úgy szokott lenni, hogy mielött "beindul" a vérzés, elötte görcsölök be úgy 2-3-4 órával.

nekem csütörtöki nap kellett volna megjönnie. Délután jött is a görcs, nagyon durván(ahogy szokott), vettem is be a cataflamt. Vártam, vérzés semmi. Furcsa is volt. Pénteken még mindig semmi, csak görcsölgettem.

Szombat szintén.

Vasárnap reggel csináltam meg a tesztet, ott volt a 2. vonal.

Rá pár napra, úgy szerda-csütörtök környékén jött elő a mell feszülés, émelygés, iszonyú fáradékonyság. Most 8 hetes vagyok a doki szerint (én 9nek számolnám), pár napja elmúltak a tünetek :)

2018. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!