Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt, vagy után 3nappali...

Ovu előtt, vagy után 3nappali együttlétből lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első baba másfél, a második baba 3 héttel középidő után fogant. 😄 Bármikor teherbe lehet esni, 3 nap meg gyakorlatilag semmi.
2018. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a rosseb tudja hogy működik az emberi test már tényleg. Minden lehet ezekszerint, kiszámíthatatlan.
2018. aug. 28. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gyereket kell gyártani, hanem szeretni egymást, amikor jön az ihlet. 😊
2018. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mi már úgy vagyunk vele, hogy direkt gyerekgyartas, mert maximum harminc éves koromig le akarom tudni, és már jócskán benne vagyunk a korban mindketten.
2018. aug. 28. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy mire összejön a baba, addigra minden spontaneitást és intimitást kiöltök a házasságotokból.


Mi 6 évet vártunk az elsőre és én is 30-ig akartam megszülni az összeset (4 a terv), szóval tudom, milyen ez. De a házasságotok a legfontosabb, annak kell stabil lábakon állni mind a gyerekneveléshez, mind a kettőtök szép és boldog életéhez. Ha mindig csak akkor és azért vagytok együtt, mert “kell”, el fogtok laposodni teljesen. Ne csináljátok! Csak élvezzétek, szeressétek egymást és jönni fog a baba, ha itt az ideje. 😊

2018. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aranyos volt tőled. Meg próbáljuk, bár már mindketten le szeretnénk tényleg tudni.
2018. szept. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!