Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog? Vegyem fel a görbémbe? Lehet ettől még babás a hónap?

Figyelt kérdés

Ma reggel a munkám miatt 2.45-kor fel kellett kelnem. Ekkor a hőm 36,7 volt első mérésre, nem akartam hinni a szememnek, így megmértem mégegyszer. A második mérésre lett 36,8. (Ez nekem alacsonynak számít.) Mindez 2,5 óra alvás után volt.

Azért ütött nagyon szíven, mert most a nődokim is látta az uh-on a peteérésem, és tuti jókor voltunk együtt. Már nagyon vágyunk egy kis trónörökösre. :-( :-)


2010. jún. 21. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]



Jahh, itt a görbém... :-)

2010. jún. 21. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom, hogy minimum 5 óra alvás kell ahhoz, hogy hiteles hőt mérj. Ezt is csak itt olvastam. Szerintem próbálj egy olyan időpontot becsúsztatni amit minden reggel + - 15 perc eltéréssel be tudsz tartani. Biztosan nem könnyű a munka miatt:-) Ettől még persze sikerülhet a baba. Remélem, hogy +at tesztelsz majd. Drukkolok neked.
2010. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem úgy mérted, ahogy szoktad, ezért nem kell 100%-osan figyelembe venned! Simán lehet még baba a dologból! Szorítok! :)
2010. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!