Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáció közben szeretke...

Ha menstruáció közben szeretkezünk akkor teherbe eshetek? Azt hallottm hogy volt már ilyen eset.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem teljesen nulla az esélye a teherbeesésnek! Nincs olyan ciklusnap, amikor esélytelen a teherbeesés! Még mensi alatt sem, bár lényegesen kevesebb, mint pl. ovulációkor. Nem jó védekezési forma, ha valaki erre számít. Amúgy a fertőzéseket is könnyebben elkapja ilyenkor az ember lánya. Jobb vigyázva csinálni :) L27
2010. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nődoki mondta, hogy az egyszerű nők azokon a napokon is csinálják. Aztán jön a csodálkozó tekintet a terhesség hírére....Minden ciklusnapon teherbe lehet esni, ugyanis menstruáció alatt már épül fel a méhnyálkahártya. Hát, így akarta a természet....
2010. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg teherbe eshetsz,de az nagy felelőtlenség ha ilyenkor vagytok együtt,mivel ilyenkor mégnagyobb a fertőzésveszély,és akár meddő is lehetsz...(32h)
2010. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,ezt találtam:

menzesz alatti szexuális élet:

Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet.

2010. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!